Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Így vásárolhatok motorkerékpárt?

Így vásárolhatok motorkerékpárt?

Figyelt kérdés
Banki hitelhez még nincs elegendő napom a munkahelyemen,de stabil állásom van és havi max 25 ezer forintot kitudnék fizetni motorkerékpárra!Van rá ebben az esetben valamiféle szerződés megkötésére lehetőség az eladóval?Részletre szeretném vásárolni,de egyenlőre még nincs elképzelésem,csak érdeklődöm!
2010. ápr. 14. 18:46
 1/3 bp1985 ***** válasza:
provident. Oda nem kell semmi, bár eszméletlen magas a kamat. Olyat tudsz, hogy valaki nevére iratni a hitelt. Bár utána meg macera a te nevedre átiratni a motort.
2010. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg sajnos nincs olyan akiére lehetne,mindenkinek megvan sajnos a maga baja.Igen Provident az nem valami jo ötlet:)Hetente jönnek a pénzért én meg havonta kapok fizetést.
2010. ápr. 14. 19:17
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Vannak olyan hitelek, amikhez nem kell munkáltatói igazolás. Talán a cib-nek is van ilyenje. Utána kell kérdezni a banoknál, hogy milyen lehetőségek vannak. Én telefont vettem részletre, munkáltatói nélkül.
2010. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!