Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ ETZ típusú motorkerékpárt...

MZ ETZ típusú motorkerékpárt lehet etanollal használni?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor milyen átalakításokat érdemes eszközölni, illetve milyen következményekkel lehet számolni?
2011. aug. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet. 1:40 arányban keverném hozzá a 2T-t, valamint 10%-al nagyobb főfúvóka, és alapjárati fúvóka kell hozzá. nem nagy ügy. következmény, kb 15% fogyasztásnövekedés, kellemes filctoll szag...
2011. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minek spekulálsz vele amivel olcsóbb annyival szarabb lesz!
2011. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel lesz szarabb te tökéletlen? azzal, hogy nem benzinszag jön a kipufogóból, meg netalántán olcsóbban jár pár forinttal? tudsz egyáltalán valamit az etanolról, vagy csak írod a hülyeségeket?
2011. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, csak fillérb@szás parasztosan fogalmazva, sokat kell vele vacakolni, többet eszik mint benzinből, tehát ha kiszámolod a többletfogyasztást akkor ott vagy hogy ugyanannyiba kerül mint a benzin vagy még többe is.

Nem beszélve hogy minden szemetet felold és egy min 20 éves Etz-ben lehet bőven elég sok kosz a tankban, karbiban ha tisztítod akkor is.

Lpg gázszettet még nem találtak ki motorra? Annak több értelme lenne mint az etanolnak, csak különolajazó is kéne akkor hozzá.

2011. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, az ilyenek írják, hogy "életveszélyes" egy érvényes magyar nkh műszaki vizsgával rendelkező kisautó.
2011. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17:50 te vagy a tökéletlen éd any ádal eggyütt:van fogalmam róla hülye gyerek!
2011. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kovács Laci 88 válasza:

Na még mielőtt egymásnak esne mindenki!

Én használtam. 50-50% 95 benzin és etanol keverékkel simsonba. Raktam én nagyobb főfúvókát, meg miegymást, de már az 50%-os bekeverésnél is annyira elment az ereje az egyébként nagyon erős és jó motorikus állapotban levő motoromban, hogy 2-es sebességfokozaton is alig akart kigyorsítani. Katasztrófális. Alig vártam hogy kifogyjon. Utána megint lehetett 1/3 gázon járkálni 3-as sebesség fokozatban... 95-el.

2012. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!