Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E30 Etanollal? Miért van ez?

BMW E30 Etanollal? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Pár kérdésem lenne:


1.8 Benzines E30 318 Bömös elmegy mindenféle átalakító nélkül tisztán Etanollal???


Más: Mitől lehet ez? üresben alapjárat jó,de ha egyesbe alapjáraton elkezdek menni vele akkor néhányat rángat az autó,4-5rángás után visszaáll és megy normálisan,de ha alapjáraton megyek tovább és kanyarodok megint rángat!!!(Kicsit idegesítő mikor a torlódásban menetelni/totyogni kell és elkezd rángatni az autó...)


2011. júl. 15. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Tisztán etanollal ne használd! Kiszárítja, ergo szétb.ssza teljesen a gumicsöveket,gumi alkatrészeket és a tömítéseket.

Keverni szokták minimum fele-fele arányban, de inkább még kisebben.

2011. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felejtsük már el az etanolt,jó minőségű benzint kell tankolni!!!

Ha autót venni volt pénzed akkor ne az üzemanyagon spórólj!

2011. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! nem a pénzt sajnálom , csak ahogy itt-ott lehet sokat hallani nyomatékosabb és picit erősebb lesz az autó tőle?!


Amúgy csakis SHELL-nél tankolok V-Power-t(pont ezért is mivel úgy gondolom az a pár forint nem vág földhöz,nincs nagy ár különbség de mégis prémium cucc) , nagyon ritkán (max 2havonta 1szer) megy bele sima 95 benzin!


gondoltam megpróbálnám Etanollal is?!

2011. júl. 16. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!


Most nézem, hogy te vagy az, aki szintén próbálja meggyőzni a zastava-s figurát:D

Amit fent is írtam az etanollal kapcsolatban, az tényleg úgy van. Tudod nagy az alkohol tartalma, az meg szárít szóval ez van sajna. Ahogy a másik kérdésnél írtad, hogy szereted az autódat és már, hogy rendbe hoztad és átalakítottad, szerintem hagyd a francba az etanolt...

2011. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy mostanában az E85-öt Metil-alkoholból csinálják... De jó tudni...
2011. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasva a választ a metil-alkohol nem az e85-höz tartozott...


Első válaszoló: Köszönöm a választ!

2011. júl. 16. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tisztán etanollal ne használd! Kiszárítja, ergo szétb.ssza teljesen a gumicsöveket,gumi alkatrészeket és a tömítéseket."


Tisztán leírta a metil-alkohol tulajdonságait. Keveri a szezont a fazonnal.

utolsó voltam.

2011. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!