Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó tiszta etanollal?

Robogó tiszta etanollal?

Figyelt kérdés
ki mit gondol erről?
2010. márc. 30. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halál a motorra!
2010. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogy halál.. Ne írj már ha azt se tudod miről van szó


itt van pár kismotor, amik már azzal mennek:

[link]

2010. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

használd átalakítás nélkül azt majd megtudod!

egy kismotor nem fogyaszt annyit hogy megérne bármiféle átalakítást is.sztem nem éri meg mert többet fogyaszt belőle a gép mint normál üzemanyagnál!

2010. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tesztelték még az E85-öt robogón. Hát ha te megtennéd megköszönném. Akartam én is de nem mertem. NEM TENNÉM!!!
2010. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jaaj Istenem olyan buták vagytok mit nem lehet ezen merni?

A karbiba egyel nagyobb főfúvóka (max 300 Ft), a súbertűt egyel feljebb emeled és kész. Ha nem értesz hozzá szerelő megcsinálja max 1000 ftért.

Simson is megy vele robogó miért ne menne? Képzeld, a robogókban is robbanómotor van ami ugyanazon az elven működik.

Amúgy az igaz hogy többet fogyaszt de csak 220 Ft körül van egy liter

2010. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat kihagytam, hogy keverék üzemódú robogóba NEM TENNÉM!!! De robogón akkor sem tesztelték. Bátraké a világ, nekem meg csak egy motorom van.
2010. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
teszteltem tiszta etanollal a robogót de rájöttem h tisztán nem megy vele jól öntöttem hozzá egy kis benzint és megy ugyanugy! szóval bátran lehet bele etanolt tankolni de legyen egy kis benzin is mellé! fogyasztásra eddig nem vettem észre különbséget!
2010. ápr. 6. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Néha a kérdező válaszol a legjobban. Ezekszerint nyugottan tehetem az S 58-as motoromba is.
2010. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen nyugottan rakhatsz de figyelj h mindig legyen egy kis benzin is benne! annyi hátránya van h nehezebben indul be hidegen! de ez kocsinál is igy van!
2010. ápr. 8. 19:43
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Rövidre fogom

önkeveréses 2 ütemű robogóba ugy lehet tiszta etanolt(e85)tankolni,hogy elöbb a karburátort leszeditek és 5%-al nagyobb főfúvókát kell belerakni de elötte a karbit ki kell tisztitani.Aztán felkel tankolni tiszta etanollal a benzin-levegő csavart teljesen becsavarni de egy negyed fordulatot visssza.aztán padlógázt kell neki adni ugy 10 msáodpercen keresztűl a gyertyát utána ki kell venni és menézni hogy milyen színű ha őzbarna akkor tökéletes a beállítás ha fehéres akkor sok a levegő ha fekete sok az etanol szóval a benzin levegő csavarral tudjátok behangolni ha ez megvan utána nyugodtan lehet tankolni nekem 1000km ment a kis derbi robogó gond nélkül de ha bárkinek lenne kérdése vegyen föl msn-en geza56@hotmail.com.Sok szerncsét kívánok.

2010. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!