Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy Csepel 250 U...

Szerintetek egy Csepel 250 U motor megér 15ezret?

Figyelt kérdés
Nagypapámék padlását pakoltuk le épp a hétvégén, és egy régi, de nem túl rozsdás motor is előkerült. Fekete-ezüst színű. Nem akarjuk megtartani, mert az öreg szerint a hátsó dugattyú állandóan megszorult. Ettől függetlenül beindul, csak hamar leáll. 15ezret szerintetek megér? Már csak ennyi hiányzik az 50-es Aprilia árába.

2012. márc. 29. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Képet nem tudnál róla mutatni? :D


Amúgy, ha minden alkatrésze eredeti, és nincs agyonrohadva akkor nemhogy 15 ezret hanem 250.000 FT-ot is megér. (Igen, jól látod... nem elírás, kettőszázötvenezer) Elég ritka példány ;)

2012. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Reinhard Heydrich 88 válasza:

Vidd le a MÉHbe ott többet kapsz érte. Persze gondosan barmold szét előtte minden alkatrészét, aluminiumot vasat válogasd szét. Én a múlthéten nagyapám Zündapp Ks 750eséért 53e. forintot kaptam. Bár az oldalkocsis volt meg ugye a diffiház miatt több aluminium volt benne. Viszont a géppuskát alig akarták bevenni ami az oldalkocsin lógott. De aztán csakbevették.


Amúgy ezt a hátsó dugattyú megszorulását egy ikerdugattyús motornál kicsit bővebben ismertethetnéd. Mer sok marhaságot hallottam már de ilyet még nem....mé nem az első szorul meg??

2012. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Á, hülyeség... Jobban jársz, ha beépíted a motorját a kerti kapába, a bodzaszedők megveszik szívesen, jó nekik a hegyre járni vele.
2012. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát én 15 ezerért meg venném az biztos. De szerintem kár elherdálni.
2012. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez ugye vicc? Mármint a kérdés és a kommentek az ötvenezres Zündappokról..


Csak azért mert mióta egy ismerősöm mesélte, hogy amikor gyerek volt elásták a Pannoniát mert nem tudták hova tenni, azóta mindent képes vagyok elhinni.


Egyébként ja, én is megvennék egy Csepel 250 U-t mondjuk 250.000 magyar forintért. :P :D

2012. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Adok érte 20-at és hétvégén megyek érte oké? :P

Merre laksz amúgy? :D

2012. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha ez igaz 265000ft ért érdekelne?irj privátot
2012. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha igaz akkor ígérgethetünk egymásra reggelig..

Engem is érdekelne egy nagy Csepel, és igen, én is adnék érte komoly pénzt.


De elnézve a kérdés cimkéit ez csak egy poénkérdés amiatt, hogy valaki - pont az ellenkező véglet - 1.300.000-at akar egy 250U-ért...


Persze ha tévednék - ami nem valószínű - akkor ráigérek a kollégára és reggel hat óra nulla-nullára ottvagyok a motorért az ország bármelyik részén. :D

2012. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
K G igazad van ez szerintem is csak vicc bár jó lenne az biztos :D
2012. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Reinhard Heydrich 88 válasza:

[link]


Miheztartás végett.

2012. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!