Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e használt sport...

Érdemes-e használt sport motort venni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg, ha nincs pénzed vadiújra.
2012. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, tuti olcsóbb, mint az új, de érdemes megnézni a tulajt.

A sprotgépeket előszeretettel pörgetik az emberek. (Nem véletlenül vesznek olyat.)

2012. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem az ilyen "érdmes e venni" kérdéseket.

Ha a pénzügyi vonztatát nézzük akkor NEM. Egy sportmotor kényelmetlen, sokat fogyaszt, költeni kell rá -> szóval egy pénznyelő, akár újonnan veszed, akár használtan. Úgy általában a motorokat ebből a szempontból nem érdemes venni.

Még szerencse, hogy az ember nem mindig racionális lény - tök unalmas emberek lennének a Földön. Nem sértésnek szánom, de a kérdésnek semmi értelme.

Szeretsz motorozni? Van pénzed rá? Akkor mire vársz? A szezon már elkezdődött! :D

2012. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát max, ha nincs pénzed újra. Én motort 100, hogy nem vennék használtan. Autót még csak-csak.
2012. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább újonnan veszem mert,szerintem úgy megbízhatóbb és nem kell az esetleges hiba miatt plusz pénzt rá költenem.
2012. márc. 30. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!