Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerdától olcsóbb lesz a...

Szerdától olcsóbb lesz a gázolaj, mint a benzin! Na akkor mi is van?

Figyelt kérdés

Hónapokon keresztül azt osztották a benzines fanok, hogy mennyivel jobban megéri benzinest venni, mert hogy az x Ft-al olcsóbb literenként. Persze, hogy 2 literrel több kell belőle az nem lényeg...

Most mi lesz ezután? Továbbfejlesztik a "de a szervizköltsége nagyon drága" szöveget? A másik kedvenc "évi 30 ezer km alatt nem éri meg a dízel" esetleg lecsökken évi 20 ezerre?


2012. márc. 26. 18:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Mert tudod, egy benzines autó soha nem romlik el."


Ezen elég jót mosolyogtam... :D

2012. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, volt benne némi irónia. Annyiba bírom, hogy úgy állítják be az összehasonlításokat, hogy a benzines sosem romlik el...
2012. márc. 28. 11:01
 23/26 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy el tud romlani benzines és dízel is. Mindegyiknek megvan a maga előnye. Én városban használom az autómat, 100 ezer kilométert még egy autóba se raktam bele (külön-külön azért megvan :P) nekem megfelel a benzines. Most az, hogy valakinek jobban tetszik a dízel, meg kevesebbet fogyaszt, jobban bírja, ő dolga.

A feltett kérdés egyértelműen provokatív, dízelesek meg az (amúgy elég csoffadt megfogalmazású) ellenérveket, példákat lepontozgatják. Nincs ezzel semmi gond, mindenkinek szíve joga eldönteni mit akar. Hogy ne csak OFF topic legyen:

Egy nagy, mondjuk A8-as Audiba egyértelműen dízelt választanék, mert ott valóban nagy különbségekről van szó, viszont egy kis családi VW Poloba, amivel dolgozni járok, meg ide-oda elmegyünk, biztos bezinest választanék, mert állna egyhelybe lehet napokig, meg aztán télen nem árt elindulni a munkahelyre, ha nincs garázs, elég kellemetlen dízel autóknál minuszokba indulni.

2012. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Egész télen kinn állt az autóm, és mindig pöccre indult reggel korán is mínusz 20-ban. Csak a szar autók nem indulnak.
2012. márc. 30. 17:39
 25/26 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy neked milyen szuper autód van, fogadok a gázolajat is előállítja magának.
2012. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szuper az autóm, csak pontosan azt tudja, amire tervezték! Nem többet, nem kevesebbet!
2012. márc. 31. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!