Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerdától olcsóbb lesz a...

Szerdától olcsóbb lesz a gázolaj, mint a benzin! Na akkor mi is van?

Figyelt kérdés

Hónapokon keresztül azt osztották a benzines fanok, hogy mennyivel jobban megéri benzinest venni, mert hogy az x Ft-al olcsóbb literenként. Persze, hogy 2 literrel több kell belőle az nem lényeg...

Most mi lesz ezután? Továbbfejlesztik a "de a szervizköltsége nagyon drága" szöveget? A másik kedvenc "évi 30 ezer km alatt nem éri meg a dízel" esetleg lecsökken évi 20 ezerre?


2012. márc. 26. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Gázolajos autó nem szereti, ha pörgetik...
2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

Látom vártad már hogy így alakuljon. Ülj be a dízeledbe és vegyél bele "benzinnél olcsóbb" gázolajat és legyél boldog! SOK SIKERT AZ ÉLETBEN!



Ui. Adagoló-80ezerről indul.Az autó meg hidegen nem indul.

Én nem szeretem a dízelt. Erőtlen,nem pörög.....olyan teherautó fíling. Nem pálya.

2012. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Újabb buta flame kérdés...
2012. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor tankold csak a benzinesed, ami soha nem romlik el. Sok sikert hozzá! A nyomaték szót nem egy benzinesben ülve találták ki, az fix. Olyan fűnyíró feeling...
2012. márc. 26. 19:14
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Röhögőgörcs fog el, amikor megáll mellettem egy dízel Golf, és egy targoncára számítok :DD Légy boldog a 2 Ft-tal olcsóbb üzemanyagoddal, nekem nem kell turbo, hogy 40-el tudjak menni :)
2012. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Amúgy lefogadom autód sincsen, csak osztod az észt :DD
2012. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nah erről vitatkozhatnátok, hogy kinek melyik a jobb. Kinek a pap, kinek a papné.


#2 Én személy szerint jobban szeretem a benzines autókat, de a dízelautók egyáltalán nem erőtlenek. Sőt... Azoknál van még csak erő. Az csak egy dolog hogy nem pörögnek, attól még egyáltalán nem biztos hogy nincs bennük erő.

2012. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Sajnos amikor a dízel autók kerregéséről pampognak, mindig csak a fócvágenek meg a 30 éves autókat hozzák fel példának. De nem baj, ezért lehet haszáltan relatíve olcsó dízel autókat kapni, ami 100 ezer Km-en 2 teljes üzemanyagrendszer-csere árát hozza be.
2012. márc. 26. 20:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, idióták vagytok. A kérdező meg a főbarom.


Fogjátok már fel hogy az egyik erre jó a másik meg arra.


Benzin= Városba, aránylag kis távolságokra, nem bírja annyira de olcsóbb a szerelése


Disel= Inkább hosszabb távra, autópályázásra, tovább bírja, viszont drágább a szervízköltsége.


Innentől mindenki találja ki hogy neki melyik a legmegfelelőbb és kész.


Mindkét típusú motorból vannak jobb, rosszabb darabok. pl.: benzinben a golf4, diselben meg a pdtdi



Ehelyett meg megy a szájkaratézás meg a monitorrambózás hogy ez a jó meg az a jó. Fogadok hogy az itt fikázóknak a 80%-a még a működési elvüket sem ismerik normálisan, csak egyszer hallotta hogy azt fikázni kell és azóta fikázza.

2012. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100 ezer kilométer nekem tellene vagy 10 évbe lejárni.
2012. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!