Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó kb.500. 000 ft-ig...

Első autó kb.500. 000 ft-ig milyet?

Figyelt kérdés
Ami fontos, ne legyen nagy, klímás legyen, és 2 légzsák legyen benne. Amit néztem, Felicia, Swift, Astra F. Tapasztaltat válaszát várom, köszönöm:)

2012. márc. 24. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak csak gratulálni tudok a "hozzá értéséhez".

Ekkora autót eszedbe ne jusson 1.4-es (80-90LE-s) motorral venni! Ha egyedül ülsz benne még csak-csak elgurulgat, bár előzni még úgy is nagyon nehéz. Ha meg mondjuk 4-5-en ültök benne és még csomagok is vannak, na akkor meg aztán meg sem mozdul :)


Szóval ha nem csak városba használod, hanem utazni is akarsz vele ide-oda akkor nem ajánlom, hacsak nem akarsz 60-al döcögni egy teherautó mögött!


Ha már Astra-t veszel, szerintem nézz legalább egy 1.6-osat (én személy szerint 2.0 alatt nem is foglalkoznék vele, de ez már egyéni meglátás).


A közhiedelemmel ellentétben az 1.6 nem eszik többet mint az 1.4 (mivel könnyebben mozgatja a kasztnit) és még gyorsításnál sem kell agyon pörgetned, hogy meginduljon.

2012. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én swiftet vezetek már közel 10 éve.Nagyon jó autó akárki akármit mond.Sőt egyenesen azt állítom nem is szabad mást venni,ha valaki kevés pénzből gazdálkodik és havonta minimális összeget szeretne autó fenntartásra költeni.A közhiedelemmel ellentétben nem rosszabb a töréstesztje,mint a vele azonos kategóriában lévő Matiz,Tico,Seicento stb..kis autóé.Mert ,hogy ez egy kis autó,tehát senki ne várjon tőle csodát ezen a téren.

A swiftet az átlag fizetésből élő átlag állampolgár veszi.

Mondjon valaki még egy autót amit 400 ezer Ft-ból megvesz,10 évnél nem öregebb és csak 3.2 litert fogyaszt ország úton és 5 litert a városban.

Aki nem hiszi itt egy link a fogyasztásról-

[link]

2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
2012. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
2012. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük, Emese.
2012. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jurij Orlov válasza:
bliccelj bkv-n, minek kocsi, ilyen benzinárak mellet a gatyád rámegy
2012. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!