Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti már cserélitek vissza a...

Ti már cserélitek vissza a nyári gumikat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már vagy 2-3 hete felraktam a nyárit.
2012. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
most télen nem cseréltem le a télire, így fenn van már...
2012. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 pagan ***** válasza:
37%
én már 3 éve lecseréltem a télit nyárira:D
2012. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 pagan ***** válasza:
25%
használtam egy ideig télit télen és most már régóta nyári van fenn,hiába jönnek a tudományos maszlagokkal,nem éri megvenni,tökéletes biztonsággal jártam a nyárival,ahol nagy gáz van ott a téli sem segít csak hólánc,aki akarja vegye csak meg!
2012. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyenek szokták legjobban összetörni magukat, akik azt állítják, hogy maximális biztonsággal közlekednek. Majd megtudod, hogy miért kell téli gumit venni, ha 2 méter híján töröd szarrá az autód.
2012. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
14.46. Az elötted szólónak bizonyos mértékig igaza van! Összehasonlító tesztekkel bizonyitották, hogy a nyári gumival,télen, száraz uton elöbb megállsz, mint a télivel. A 7fok nem túl igaz.Hóban jobb a tapadása a téliguminak.
2012. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A héten felrakattam a kocsimra,a családi autót csütörtökön szereltem át.
2012. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem már megvan az új garnitúrám a nyári gumikból de még nem cseréltem le mivel hajnali 5 kor már úton kell legyek és akkor még nincs valami hű de meleg így még várok egy ideig.
2012. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Jövő héten akarok venni két új nyárit, kettőt még visszarakok, tavaly megvettem az új téli szettet, a nagy havazásban jól szolgált, gond nélkül elvitt mindenhova, biztonságosan közlekedtem, ahol nem volt takarítva az út télen. A nyárival az udvarról nem tudtam volna kiállni.
2012. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 pagan ***** válasza:
14:46!Még közelében sem voltam ilyesminek:),az a titka hogy megfelelő sebességgel kell hajtani,tényleg nem kötekedni akarok de a télivel sem éreztem jelentős különbséget,ha szar út volt mindkettő csúszott mint állat,ha meg száraz téli,akkor meg mindkettő fogott,nem éri meg a +50 ezret egy garnitúra
2012. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!