Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault lagunám új gumikat...

Renault lagunám új gumikat kiván a nyárra, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 20:30
 1/8 freerider08 ***** válasza:

Ha van téli gumid, akkor nyárra ilyet: [link]

Jól elvezeti a vizet nem kopik nagyon.

2012. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát személyes tapasztalatból a Yokohamát tudom ajánlani. onnan meg márcsak pénztárca kérdése. De nagyon megvagyok vele elégedve , teszi ezt a dolgát rendesen:)
2012. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk most a Vredestein lett nagyon bejövős. A télit és nyárit is olyat vettünk.
2012. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a firestone jött be nyáriak közül a legjobban. Azzal vettem az autót és én 6 évet hajtottam vele. Nálam ez kb 80.000km-t jelent és előtte nem tudom mennyit mehettek vele, de még mindig van rajta 3mm-es borda. És csak azért cseréltem ki mert méretet váltottam és már kezdett repedezni.
2012. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és az árakat is vegyük figyelembe. hol van akció?
2012. febr. 26. 21:36
 6/8 anonim válasza:
Good Year
2012. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
nekünk eddig a michelin a legjobban bevált. persze..nem a legolcsóbb, de egy gumi 60-80000 km-t fut :)
2012. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
BF GOODRICH,Michlenin,Good Year,Falken.Ezek mind nagyon jók persze az áruk is tudom.De ajánlanám a használtat mert ezek közül ha kifogsz egy olcsót és nem kopottat akkor garantálom ,hogy azzal jobban jársz mint egy szar márkájú új gumival.
2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!