Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nevetséges/gáz dolognak...

Nevetséges/gáz dolognak tartjátok, ha egy 21 éves srác ilyen színű 5 ajtós b corsával jár?

Figyelt kérdés

[link]


Első autót keresek, kis költségvetésből...


2012. márc. 22. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A színével nincs baj, de kerekek nélkül nem fogsz messzire jutni vele. A helyedben másikat választanék.
2012. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem a kiszemelt kocsi, csak a színt akartam megmutatni, és csak ezt a képet találtam
2012. márc. 22. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
jó színe van, a miénk 3 ajtós, és lila. a forgalmiba kék van írva.
2012. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom annak. Mindenki azzal jár amije van. Bár úgyis lesz akik kiröhögnek,azzal meg ne foglalkozz.
2012. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szoktam foglalkozni azzal ha valaki valami miatt kiröhög, csak nem szeretném, ha leparkolok este a ház előtt megverjenek, mert úgy gondolják..


Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat.

2012. márc. 22. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem férfias szín, de hát most na. Ne foglalkozz a barmokkal. Ha piros lenne, vagy rózsaszín, az lenne gáz. De egyébként helyedben másik autót, vagy színt választanék, hiszen ha ilyen kérdéseid vannak, nyilván nem fogod jól érezni magad az autódban, az pedig sohasem előny.
2012. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van pénzem másra, és S.O.S. kell egy kocsi, családi gondok miatt...
2012. márc. 22. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:

a barátomnak anno piros autója volt, senki sem b.uzizta, vagy röhögött rajta.

ismerek egy másik csávót, neki is piros a verdája, és sztem még senki nem szólt neki emiatt.


a kék alapvetően fiús szín, sztem nem ezért fognak megverni :P

2012. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szép óceánkék vagy "öböl-kék", a 60-as években nagyon divatos volt. :D


Ha cserébe jó műszaki állapotú, akkor nem nagyon foglalkoznék a színével. Én is fehér autót akartam, aztán világoskék lett belőle, mert anno 2005-ben kb. 2-3 hónapot kellett volna várni mire legyártják. Ez meg volt raktáron.

2012. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!