Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, nevetséges hogy egy srác ennyire ad magára?

Figyelt kérdés

Minden esetbe amikor kimozdulok (suli, buli, séta a városba, stb), azelőtt vagy egy órát eltöltök a fürdőszobába.

Van hogy félórát gondolkozok hogy mit vegyek fel, mi mihez passzol, mi az alkalomhoz illő, stb.

Ezután töbször átnézem magam a tükörbe hogy minden rendbe van-e. Valamikor full vissza öltözök mert valami nem tetszik és minden kezdődik elölről.

.......nem v.ok meleg, ezt tudják a környezetembe élők is, akiket sokszor nagyon zavar ez az egész.

Szerintetek rendbe van ez?........ vagy valamin, valahogy változtassak? 18/F


2009. jún. 30. 16:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

hallod ne :)

vannak iylen fiúk is. legalább nem ez a "áh mindegy kikapok egy pólót a szennyesből" típus vagy mert az az aggasztó

nem te :)

2009. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
gáz kissé szerintem. Hajad benyalod, kikapsz egy pólót a szekrényből (nem a szennyesből),és mész.
2009. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Jó ha egy fiu igényes és rendben van ha sokat készülödsz stb attól még nem számitasz melegnek csak tisztának és jól öltözöttnek :P
2009. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
a volt pasim is ilyen volt.. de ő még korrektort is használt a bőrhibáira.. -.-
2009. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

én is pont ilyen vagyok, a hajammal szoktam nagyon sokat időzni...de szerintem semmi gáz nincs vele, valakinek tetszik valakinek nem, ízlések és pofonok. Manapság a tini csajoknak ez jön be. Legalább igényesek vagyunk :)

15/f

2009. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Én szerintem, abszolút nem férfias. Nem nevetséges, ha te nem tartod annak. De én elég durvának tartom azért, hogy most már a férfiak is annyira elkezdik a női szokásokat, meg divatkövetéseket. És ez nem összekeverendő az ápoltsággal, nem baj ha adsz magadra, de nem szabad túlzásba vinni.
2009. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
.....na azért én nem venném el a csajomtól az epillátort, azt elhiheted.D:D:D)
2009. jún. 30. 17:01
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Nekem túl sok ez..én nem készülök ennyit,lány létemre.

Egyébként az igényesség nem attól függ,hogy valaki órákig van a fürdőben, utána még egyet a tükör előtt,mint egy pávakakas.

2009. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
ja, lehet hogy igényesek vagytok, de a férfiasságtól igen messze jártok. hajvasalás, meg smink, meg ilyen b*ziságok... nem vagytok ti normálisak, elcseszett metroszexuális debilek.
2009. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Ja! Cső búza dolog!
2009. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!