Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, nevetséges hogy egy srác ennyire ad magára?

Figyelt kérdés

Minden esetbe amikor kimozdulok (suli, buli, séta a városba, stb), azelőtt vagy egy órát eltöltök a fürdőszobába.

Van hogy félórát gondolkozok hogy mit vegyek fel, mi mihez passzol, mi az alkalomhoz illő, stb.

Ezután töbször átnézem magam a tükörbe hogy minden rendbe van-e. Valamikor full vissza öltözök mert valami nem tetszik és minden kezdődik elölről.

.......nem v.ok meleg, ezt tudják a környezetembe élők is, akiket sokszor nagyon zavar ez az egész.

Szerintetek rendbe van ez?........ vagy valamin, valahogy változtassak? 18/F


2009. jún. 30. 16:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

Legyen az férfi vagy nő, elég retardált az, aki az élete tizedét ilyen baromságokra kúrja el.


Kíváncsi vagyok mennyi idő alatt futják a 100 métert, vagy az öt kilométert ezek a "legalább nem igénytelen" macsó Conan-ek, vagy milyen gyorsan oldanak meg egy logikai problémát.


Ha fél órát kell gondolkodnod egy-egy öltözéskor, akkor igen zsenge agyi kapacitással rendelkezel.

2009. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Sztem nem nevetséges. Ne változtass...:)
2009. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
57%
valóban, metroszexuálisak.Az meg, hogy a tini csajoknak mi jön be, sose volt meghatározó, nagy részük 3.14-csa (bár ezt kétlem,hogy a kérdező megértené)
2009. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz, de a ruházkodás az már kicsit az, arról szokj le.


én az arcomra adok inkább borotválkozom 2 naponta és súrolom a fogam mint állat. meg néha szemöldökömet is szedem mert az gáz ha vastag! döglenek utánam a nők!

2009. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

nem nevetseges de reszben folosleges. pl sose tudtam felfogni h egy nehany centis hajon mit lehet orakon at szoszmotolni, mikor en a hatkozepig ero hajamat sokszor csak megrazom lefele a lepcsohazban.

most meg elmegy de idoval jobb lenne visszafogni magad mert ha egyutt elsz valakivel, nagyon idgesito lesz a dolog. ha a baratnoddel, akkor azert mert ha o is sokat keszulodik sose lesztek kesz es ebbol folyton cirkusz lesz, ha meg egyetemre mesz, a szobatarsaid ki fognak utalni ha 4-6 emberre lesz 1 furdo es te kisajatitod.

nem baj h adsz magadra de xtem kicsit tulzasba viszed.


1 vicces de igaz sztori: elmegyunk kirandulni, es az 1ik srac orommel kialt fel amikor meglatja h a baratnom hozott hajvasalot. a vegen csak a fiuk hasznaltak. (igen, mind a 10 cm hajukra ami amugyis egesz egyenes!)

2009. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

sztem is kicsit gáz, túlzásba viszed kicsit....

fiu vok, hajam nemsok van, ezért fésülni se nagyon lehet, és felveszek egy akármilyen pólót, mindegyik tiszta, akkormeg nem tökmind1 h most épp szürke vagy zöldet veszek fel? még sose mondták h igénytelen volnék, mert a tisztaság a lényeg, nem az h milyen "menő" ruha van rajtad vagy hogy hogy áll a hajad....legyél tiszta, a többi csak fölösleges időtöltés!

2009. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
nem tom mé lettem leszavazva sztem aki hülyén néz ki az pontoz le...
2009. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%

Bazzz... miért lettem leszavazva? Az volt a kérdés, hogy "mit gondoltok". Oda írtam, hogy "SZERINTEM"... ez az én vélemény. A véleményt miért kell leszavazni? Akkor most szavazzam le én is a Te véleményedet, mert nem ugyanaz, ami az enyém? Engem nem zavar, ha órákig szöszmötöl és csinosítgatja magát, és SZERINTEM igenis kellenek ilyen fiúk is! És SZERINTEM NEM GÁZ. Ha Te így érzed jól magad, akkor miért változtatnál?

16/L

2009. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

17:08. elárulom neked hogy napi 2óraát edzek.

És nem konditerembe, hanem a foci pályán kőkeményen.

És lehet hogy gyorsabban le sprintelem neked a 100-at mint te. 5km-futás a napi átlag barátom.

2009. jún. 30. 17:42
 20/28 anonim ***** válasza:

legyen egy pasi ápolt,de ha nekem elég 10 perc elkészülni sminkkel,öltözködéssel együtt,akkor neki is legyen elég annyi...

vagyis vegye fel amit kitettem neki,és kész:D

amugyis,általában olyan ruhái vannak csak az embernek,amit szivesen felvesz,amik jól állnak...akkor nem mind1,h melyik az?

2009. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!