Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, nevetséges hogy egy srác ennyire ad magára?

Figyelt kérdés

Minden esetbe amikor kimozdulok (suli, buli, séta a városba, stb), azelőtt vagy egy órát eltöltök a fürdőszobába.

Van hogy félórát gondolkozok hogy mit vegyek fel, mi mihez passzol, mi az alkalomhoz illő, stb.

Ezután töbször átnézem magam a tükörbe hogy minden rendbe van-e. Valamikor full vissza öltözök mert valami nem tetszik és minden kezdődik elölről.

.......nem v.ok meleg, ezt tudják a környezetembe élők is, akiket sokszor nagyon zavar ez az egész.

Szerintetek rendbe van ez?........ vagy valamin, valahogy változtassak? 18/F


2009. jún. 30. 16:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

17:42-es vagyok...most olvasom az edzős dolgot...

jajj de nem szeretem az ilyet...van egy exem...másfél honapig birtam...leszolt,mert csokit ettem este 11kor(nagyonsovány vagyok amugy)...ő meg 6 után semmit,előtte is csak fehérhus,meg zsirszegény vmi...

piperköc metroszexuálisok... inkább egy pocakos kócós kicsit szörös pasi,aki nem visit hogy a frissen vasalt ingét összegyűröm,hozzáne bujjak,és nem tiltakozik a legujabb pörköltreceptem ellene sem:D

22/L

2009. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

igen. nevetséges.

bocs

2009. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
17:49 igazolt focista vagyok, ezzel pénzt keresek............ nem a "sörpocit" akarom ledolgozni egy kis futással.
2009. jún. 30. 18:04
 24/28 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam h neked van...tudom h nincs...napi 2 óra edzéssel nemtul valoszinü...de nekem szimpatikusabb az a Férfi,aki eltud készülni 2 perc alatt,megeszi amit fözök,kalóriaszámlálás nélkül,és ha van egy kis hasa,még jo is,legalább nem tud leszolni,ha szülés után nekem is lesz:D
2009. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Jaj, könyörgöm, ezek a kérdések.

Ha te jól érzed magad, nem gáz. De a barátom is igényes, az arcszőrzetét rendben tartja, tiszta, nem koszos a körme, nem zsíros a haja, nem büdös a szája, tiszta, jó illatú ruhákban jár, és körülbelül maximum fél óra alatt minden nap elkészül... Az igényesség szerintem nem a napi másfél óra készülődésnél kezdődik.


Ja, és az, hogy a tinilányok buknak erre: tinilány vagyok, de ha én elkészülök 20 perc alatt, a barátom ne öltözködjön ötször ennyi ideig... :) És én sem vagyok büdös, és igénytelen. De ha neked így jó, akkor miért akarnál változtatni?? :D Az ismerőseid miatt? Nekik legyen mindegy.

2009. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nagyon ad magára, mégis megoldja 15 percben... Szerintem neked is menne. Én tényleg imádom az igényesebb pasikat, azt is szeretem ha shoppingolós típus de ettől falra másznék.
2009. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az nagyon dicséretes, hogy adsz magadra és megválogatod, mit veszel fel, de az ilyen fajta viselkedés nekem már kicsit sok egy pasinál... ffiatlan kicsit. még nekem sem kell 20 percnél több reggelente, hogy elkészüljek, pedig én még sminkelek is. ebből 5 perc a zuhanyzás, öltözködés szintén 5, a maradék idő a sminkelés+ a reggeli tejeskávém.. erről úgy tudsz leszokni, hogy végiggondolod, valóban szükség van-e arra a sok szépségápolási programra, amit azalatt az 1 óra alatt a fürdőben csinálsz. ami fölösleges, azt elhagyod. pasinál elég egy gyors zuhany, ha szükséges akkor hajmosás, hónaljdeó, valamilyen egymással összeillő ruhaösszeállítás, és egy finom parfüm. én ezt így gondolom, bár a tini lányok lehet, hogy pont erre buknak...
2009. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sztem gáz...jó ha egy pasi ad magára meg jól néz ki de azért nem szeretném ha a pasim több időt töltene a fürdőszobába mint én...L/17
2009. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!