Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második forgalom vizsgám se...

Második forgalom vizsgám se sikerült. Hogyan állhatnék hozzá a harmadikhoz?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy ilyen negatív hozzáállással amit mutatok , nem lehet megcsinálni. Már ez volt az első és a második előtt is. De egy nagy nullának érzem magam , úgy gondolom nekem ez soha sem fog menni. Most meg már úgy vagyok vele , hogy ha nem sikerült kettő akkor miért sikerülne pont a harmadik. Hogyan hihetném el én magam is , hogy ez nekem meglesz. Köszi a válaszokat.
2012. márc. 12. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mielőtt teljesen magad alá kerülnél, elemezd a helyzetet hogy miért buktál eddig kétszer?

Figyelmetlen voltál? Mit hibáztál és miért?


Utána döntsd el hogy valóban akarod-e az egészet vagy nem érdekel. Mert ha nem érdekel, sosem fogsz átmenni (az érdektelenség nem azonos a negatív szemlélettel!).

2012. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

először: fél óra vezetés után irányjelző nélkül sávváltás

második: 50 perc után nem tudtam megcsinálni a jobbra hátra

Mind a kettő a stressz miatt van. Hogyne szeretném ,nagyon is. :)

2012. márc. 12. 21:51
 13/16 anonim ***** válasza:

áhh. nekem is ma volt a 2. bukásom. egész délelőtt bőgtem, egy nagy kalap fosnak éreztem magam, pedig tényleg tudok vezetni, ezt az első VB konkrétan megmondta. többet vezettem a barátom kocsiját mint amennyit oktatóval valaha, és soha semmi baj nem volt, minden szabályt betartok, figyelek, indexelek, elsőbbséget adok, stb.


vizsgázásnál meg egyszerűen annyira izgulok, h remeg a lábam a kuplungon, kapkodok, annyira görcsösen figyelek egy-két dolgot, hogy a többi felett átsiklok. most épp egy jobbkezes utcát néztem be.

parkolás jól ment, az autó kezelése sem okoz gondot.


komolyan már annyira elkeseredtem, tudván, hogy nálam 100x bénábbaknak elsőre sikerült, én meg még mindig itt balettozok ezzel a szarral.


következő vizsgámra viszek 25 rugót, aztán szopjon le a VB. iszonyatosan szeretek vezetni, nem fogom feladni egy ilyen miatt. aki eddig mellettem ült mindenki mondta, h van hozzá érzékem, az oktatóm is teljesen ki volt borulva, sajnálta, hogy ilyen lelketlen szívtelen suttyók a VB-k. csak a pénzre mennek.

sztem te is játszd be, hogy viszel pénzt, aztán talán menni fog.

2012. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"

most épp egy jobbkezes utcát néztem be.

"


Akkor miért is a VB a szenyó? Ez teljesen egyértelműen bukó, már csak azért is, mert KRESZ szabálysértés (elsőbbség meg nem adás) ráadásul éppen a veszélyesebb fajta. És ha Abdul a török kamionos jön jobbról a 40 tonnás szarral 12 óra nem alvással?


Akármilyen jóindulatú is a VB, egy ilyet nem engedhet el, erre nem adhat jogsit! (ha jogszerűen akar eljárni). Ez kicsit olyan mint az olimpia: hiába jó valaki 4 éven át, csak az számít hogy abban a 1-2-5-10 percben (jó a bringások esetében 4 órában :P) mennyire van ott a topon és mennyire tudja kihozni magából a maximumot.


Kérdező: mindkettő a figyelmetlenség okán volt, szóval próbálj meg jobban összpontosítani, csak a feladatra figyelni. És ne feledd: még ha vissza is érsz a kiinduló helyre, még akár akkor is lehet sikertelen a vizsga, szóval az első másodperctől az utolsóig (motor leállítás) 100%osan kell figyelni! Sokan buknak az utolsó 10 percben. Velem pl. a tanpályára visszaérkezés után a parkolásért is cikizett, képes lett volna megbuktatni ha igaza van... (persze nem volt, csak szenyózott)

2012. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
de a parkolás miért a figyelmetlenségen múlt? két parkolást és megfordulást jól megcsináltam , ez lett volna az utolsó feladat.
2012. márc. 14. 08:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre csak Te tudhatod a választ.

Ha előtte megcsináltad sokszor, majd a vizsgán valamiért nem ment, az csakis a figyelmetlenségből eredhet, és nem a tudás hiányából, hiszen előtte már jópárszor megcsináltad. Nem voltam ott, nem láttam, nem tudom mi történt.

2012. márc. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!