Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második forgalom vizsgám se...

Második forgalom vizsgám se sikerült. Hogyan állhatnék hozzá a harmadikhoz?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy ilyen negatív hozzáállással amit mutatok , nem lehet megcsinálni. Már ez volt az első és a második előtt is. De egy nagy nullának érzem magam , úgy gondolom nekem ez soha sem fog menni. Most meg már úgy vagyok vele , hogy ha nem sikerült kettő akkor miért sikerülne pont a harmadik. Hogyan hihetném el én magam is , hogy ez nekem meglesz. Köszi a válaszokat.
2012. márc. 12. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a gondom, hogy túl nagynak éreztem az autót. A harmadik sikertelen után kinéztem a városban egy kisebb kocsit, beszéltem az oktatóval. Azt mondta, ad egy órát, és az alapján eldönti, hogy felvállal-e? További 3x1 órát vettem fel nála, ez idő alatt megismertem a kocsit, és utána már 0, azaz nulla hibaponttal mentem át a vizsgán!!

Persze ez régen volt, ma már "állítólag" várják a borítékot, különben "szívatnak"!

2012. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De harmadik sikertelen után már két vizsgabiztosod volt?
2012. márc. 12. 10:26
 3/16 anonim ***** válasza:

Először beszélj egy új oktatóval. Ha az felvállal, akkor ő majd tudja, hogyan kell továbblépni. Amikor ezt én csináltam, akkor még nem volt "kijelölt" vizsgabiztos, sosem tudhattuk, hogy a vizsgán ki lesz az, aki vizsgáztatóként beül mellénk.

De nagyon nagy önbizalmat adhat, ha egy másik oktató azt mondja, hogy lát esélyt a sikeres vizsgára, és nem azt mondja, hogy reménytelen vagy.

2012. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért kéne új oktatót keresni? Nincs ezzel semmi baj , én vagyok szerencsétlen , és nagyon izgulós. :(
2012. márc. 12. 10:59
 5/16 anonim ***** válasza:
20 e Ft
2012. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nézd, én is harmadjára mentem át! Egy hete kaptam meg a jogsim. Ugyanezt éreztem mint te. Nekem is oktatót kellett váltanom, egy sokkal nagyobb kocsira váltottam, ráadásul dízelesről benzinesre. De az új oktató sokkal jobb volt, és végre sikerült.
2012. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De hogy sikerült talpra állnod a második után? A harmadikhoz pozitívan álltál hozzá?
2012. márc. 12. 11:39
 8/16 pagan ***** válasza:
ha teljesen leeresztesz akkor biztos a bukás!az első bukás után én is elvesztettem az életkedvemet és a második azért nem sikerült biztos vagyok benne,mert nem érdekelt az hogy odafigyelve hajtsak,és harmadikra felszívtam magam és mint amikor úgy mész be a kondiba hogy nincs erőd se kedved de valami hajt:D,ne ásd meg a sírodat ezzel hogy tutira nem sikerül,szerintem nem az oktatóval van baj javarészt,én a vizsgabiztosokon akadtam ki milyen szélsőségek vannak,van amelyik addig sem vág meg míg majdnem széttöröd az autót,a másik meg már aprócska dolog miatt meghúz,ez ilyen sajna:(
2012. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de én egyszerűen nem tudok hozzá pozitívan állni :((
2012. márc. 12. 16:11
 10/16 anonim válasza:
Nekem is az elején kicsit nagynak tűnt de aztán megszoktam és szerencsére elsőre sikerült a rutin is és a forgalom is 0 hiba ponttal. Ja és elfelejtettem hozzá tenni, hogy teherautóról beszélek! :D
2012. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!