Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a yamaha jog robogó?...

Milyen a yamaha jog robogó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jók!Bár nekem hondám van 13 éve.Csak nyáron használom, itt a kerületben,de semmi gond.Ezt azért mondom bátran, mert autószerelő vagyok.Ezek a mai robogók, nagyon megbízhatóak.Jó motorozást! :-)
2009. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
vegyé Simsont a robogók szarok
2009. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Simson ?! holélsz te !

A Jog elég jó kis motor nekem van egy ilyen gépezetem jól lehet nyomni vele az egykereket :D

2009. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

üzenet az előző hozzászólónak:

Hol élsz te? a simsont fikázod te? aki olyan topa hogy a váltáshoz már túl gyp-s vagy?

kit érdekel hogy a robogóval lehet egykerekezni? -hát persze hogy lehet hiszen az egész robogó van vagy 30 kiló...kéznél van a hátsó fék is .És ennyi!

SZÁNALMAS az összes robogós. Egy vicc a robogó. -motornak nem nevezhető. Ennyi.

Szánalmas mikor egy fiú! menőzik a robogójával...hát kérlek hol élsz te?

a robogó az az öregasszonyoknak való bevásárolni...

wááá... utálom mindet.. ki is tiltanám az összeset. forgalomba nem engedném. A hangjuktól meg rosszul vagyok

Csak az nyugtat hogy télen kicsit nyugis a helyzet mert nem hozzák elő a robogókat.

2009. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

üzenet az előző hozzászólónak:

Boccs tata , már ott kezdődik az egész hogy a Yamaha Jog-ról van szó , nem a te mozgó szerszámos ládádról !

Egyébként nem fikázom a simsont mert tényleg jó motor , csak téged idegesítelek... Én inkább téged tiltanálak el mindentől , te vagy a szánalmas, hogy semmiből csinálsz katasztrófát...

2010. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Nekem ilyen van.. rem. az újról beszélsz.. :D

Jó a fogyasztása, fürge kis robogó. Nekem a méretével van gond, picit alacsony az Aerox-okhoz képest.Városban tökélestes mászkálni vele, a bukó belefér a tartóba is.

2010. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nemrosszak-nemrosszak. Nekem nem volt vele sok..Hát igazábol 2 évig semmi nemvolt vele pedig hajtottam de lecseréltem tzr-re.. nemtudom lehet egyáltalán még jo állappotban ojat kapni?
2010. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Én írtam először, hogy a robogó szar.

na akkor leírnám mi okokból:

Kis rugóútja van, a városban szétveri a csuklódat.

Zörög-csörög-kalimpál rajta a sok undorítóan rideg műanyag

Ha bármi baja van a motor felét rá kell költeni a javításhoz

Unalmas: nem tudsz váltani, a hangja meg olyan, mint mamám kávédarálójának



És amiért utálom a robogósokat:

Azt hiszik motoron ülnek, de az sosem lesz motor amin össze tudom koccintani a térdem.

Miattam lehet 15 lóerős Minarelli vagy miaf4szom blokkos jámáhá éroksz az is szar.. Úgy ülsz rajta mint a WC-n.. Azért így építették a robogókat, hogy az '50-es években a háború után szegény Olaszországban a nők egyszerűen bevásárolhassanak, és hazahozhassák a krumplit meg a répát a telekről.

Azért van ott a lába között a hely, hogy oda pakolhasson.

A robogósok meg lenéznek, minket Simsonosokat.. Hogy ha.. hülye csórók..

De én legalább 1 óra alatt megcsinálom a Simsonomat párszáz forintból hogyha baja van, és ezt lehet normálisan dönteni, mert van vmi a lábad között és érzed a motort.

2010. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kis simsonos "hülyegyerek, fejezd már be, mi van robit akartál és nem telt rá? Lenézlek mert ilyen kis s@ggfej vagy, de nem a bontószökevényed miatt.
2010. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mi az hogy robit akartál és nem tellik rá?_? meghibbantál kisfiam? - elárulom más másik motorom is a simsonon kívül.- amiért megdolgoztam diákként - nem pedig kisírtam apucinál a kávédarálót mint egyesek.- váltani nem tudsz mert segg hülye vagy és akkor itt fikázod a motorokat:?


Valaki kimondta az igazságot ami nyílvánvaló!

2010. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!