Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit szerintetek?

Milyen kocsit szerintetek?

Figyelt kérdés
Néha szeretnék "gyorsulgatni is" :D. Honda civic vti 1.6 vagy vw golf gti 2.0.mennyivele eszik többet a vw kb?
2012. márc. 10. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Honda jobb, én azt venném.
2012. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy gyengébb a Honda de jobb. A wv golf sem rossz könnyebben szerelhető meg minden de nem éppen a legmegbízhatóbb fajta ilyen téren, sokan dicsérik, de én nem ezt tapasztaltam.
2012. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ismerek 1-2 srácot aki Hondát vett de azóta átkozzák, én biztos sosem vennék Hondát VW-t annál inkább
2012. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is honda bejön nagyon ;)
2012. márc. 10. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha neked is bejön a honda, akkor miért NEM VESZED MEG? Lassan 1 hónapja írogatod ki a ugyanazokat kérdéseket ezzel az autóval kapcsolatba, mindenki megmondta már hogy jó lesz az neked ha nyomni akarod.


Akkor vedd meg!

2012. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Civic szép, gyors, kevesebbet eszik, viszont a kasztnija gyengébb(talán ezért is "fürgébb"), a motorjával sincsenek gondok, de ha mégis van akkor általában végzetes baj szokott lenni, pl. vez.mű kettétörik :s

A Golf is számomra tetszetős és sokkal masszívabb felépítésű, futóműve sokkal komfortosabb, többet eszik ugyan, de megy is cserébe! ;)

2012. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dodgem, aztán azzal gyorsulgass otthon a budi előtt!
2012. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!