Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek?

Milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik kocsi lenne jó nekem? az igényeim:

- sokat járok külföldre és hosszabb utakra

- nagy csomagtartó kell mert több kutyám is van és őket is szoktam vinni

- általában 3 ember szokott velem jönni az utakra

- jó lenne ha bírná néhány évig :)

- a fogyasztása ne legyen az egekben (disel vagy benzin? melyik a jobb? )

előre is köszi a tippeket :)


2012. márc. 7. 00:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és olyan 2-2.5 milliót szántam max rá...
2012. márc. 7. 00:17
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én egy dízel VW Passatot ajánlanék. Szép autó, nem zabál sokat, hatalmas belső és csomagtartó is, és strapabíró, néhány évig biztosan bírja, megfelelő karbantartás alatt (10 ezrenként olaj- és szűrőcsere, valamint ékszíj sem árt akkor, és az akkut többször leellenőrizni.
2012. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2012. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi pénzért gondolom jó lenne, ha még vagányul is nézne ki. Kombi kell neked az egyértelmű, szerintem az Audi A6-osok néznek ki a legjobban kombiban, illetve az All road-ok. Ennyiért bőven kapsz megfelelőt. Jah és én benzint vennék, kevesebb a hibalehetőség.
2012. márc. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz, hogy a benzines autóknál kevesebb a hiba, sőt. Sokkal több nyűg van egy benzinessel. A dízelnél nincsenek akkora hibák, egyedül a pd-st nem szabad venni, mert úgy szar ahogy van. A többinek nincs ilyen hibája, a sima tdi tökéletes.
2012. márc. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Volvo V50 2.0D

[link]


Volvo V70 D5

[link]

2012. márc. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

" Egyáltalán nem igaz, hogy a benzines autóknál kevesebb a hiba, sőt. Sokkal több nyűg van egy benzinessel. A dízelnél nincsenek akkora hibák, egyedül a pd-st nem szabad venni, mert úgy szar ahogy van. A többinek nincs ilyen hibája, a sima tdi tökéletes."


Tisztelt szakértő! A pd-s motoroknál két lehetőség van. Vagy siemens vagy bosch pd! A siemens sajnos a sz.r gázolajtól és egyéb gyártási hibáktól kifekszik.

Csak bosch pd elemest szabad megvenni. Az összes b5.5-ös passat BOSCH pd elemmel készült, amivel nincs gond!

Ezek a b5,5-ös pdtdi passatok elfutnak akár 400 000km-t is gond nélkül

Kérdező! Csak dízelben szabad gondolkodni...

(érdemes itt szétnézni: www.passatklub.hu)


[link]


[link]


[link]


[link]

Ezek az autók autópályán se zabálják le a fejed!


Itt is érdemes olvasgatni: (tulajdonosok véleménye a passatról)

[link]

2012. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is ilyen kombi pdtdi passatom volt néhány éve. Ez a motor elég rendesen repíti a kasztnit... :)

Lehajtott ülésekkel gond nélkül lehet vele szállítani akár egy kisebb hűtőszekrényt is!


Kérdező! Ezekre pillants rá,

http://www.youtube.com/watch?v=PqoXN-Ql7Ho

http://www.youtube.com/watch?v=valQ5ZAJGDo&feature=related


Egyébként nekem át volt írna az elektronika is. kb: 165-170Le-t tudott a vas.

Néhány rizsrakétát rendesen megaláztam vele!

Egyébként az alap 131 ló is tökéletesen bírta a folyamatos 160km/h utazósebességet akár 2,5 órán keresztül.


Itt egy reklám a pd passatról ami szerintem órási.

(egy tankolással tényleg elmegy akár 1000!km-t is. Ez nem marketing duma).


http://www.youtube.com/watch?v=cOOcvgNWz5w

(ásványvizet hordjál magaddal, nehogy így járj... :) )

http://www.youtube.com/watch?v=dMYv8lKawNQ


Ha érdekel, akkor leírom privátban, hogy mit cseréltem a Passaton, volt e nagyobb gondja, hol csinálták az elektronika átírást, mennyiért stb.

2012. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Tisztelt szakértő! A pd-s motoroknál két lehetőség van. Vagy siemens vagy bosch pd! A siemens sajnos a sz.r gázolajtól és egyéb gyártási hibáktól kifekszik. "


Kiegészítés:

Csak a B6-os passatoknál (2005- utáni verzió) előfurdalhat siemens és bosch pd elem is.

Egyébként nincs jelentősége mivel az összes vw márkaszervíz kicseréli a siemens pd elemeket Continental gyártmányúra ingyen. (ez, európa összes vw szalonjában él.)

A continental-al már nincs gond. (ahogy a bosch-al sem)


Kérdező! Ez téged nem érint mivel amiket linkeltem azok a B5.5-ös passatok amelyekben Bosch pd elemek találhatók.

2012. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Honda HR-V: [link]

Peugeot Partner: [link]

Mitsubishi Outlander: [link]

Renault Kangoo: [link]

Fiat Multipla: [link]

Mazda Premacy: [link]

2012. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!