Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen kocsit...

Szerintetek milyen kocsit vegyek? Fiatal vgayok! Valamit mondjatok légysz.

Figyelt kérdés
Olyamire gondoltam ami azért "megy is" meg jól is néz ki.Kb a pénz 500.000 Ft.Seat kordoba amit kicsit gyengének találtam vw golf 3,4 de azt is egy kicsit gyengének bár lehet hogy vannak erősebb fajtái csak nem ismerem őket mint pl: (gl,gli stb...)benzinesre gondoltam!Légyszi segítsetek milyen márka milyen fajta és milyen típús!!
2012. jan. 23. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

hohó a Cordoba mitől gyenge? Amit 99-2003ig gyártottak, az a legtöbb 75LE, kis része pedig 100LE.

Amit pedig 93-2000ig gyártottak, az 60LE, az sem olyan kevés... Fiatalnak meg bőven elég 60LE...


Ennyi pénzért 4es Golfot NEM fogsz kapni! 3asból is csak egy egyszerűt, vagy keress 2es Golf GTI-t...


Én a helyedben megvenném a Cordobát, nagyon faxa autó. Nekem 2000es Fabiam van, 68LE, és bőven elég nekem 68ló.

2012. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha erős autó kéne, akkor én valami régebbi amerikait vennék. Chrysler, Chevrolet, Camaro, Buick, Oldsmobil, Lincoln, Cadillac. Európaiból ennyi pénzért nem fogsz kapni erőset, max valami fost.
2012. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Körbenéztem egy kicsit:) és sztem ez a legjobb most 500 körül erős,fiatalos,jóállapot és ezek az alfák elég jól bírják szerintem:)

2012. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

500 ezerért ne akarj ilyen autókat venni, amire a gatyádat is ráköltöd, mert gyanítom, hogy nem vagy túl gazdag.

Egy benzines F Astrát vegyél, ennyiért jó állapotút kapsz, és ritkán romlik el, de akkor is fillérekből javítható!

2012. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
F astra. Igénytelen és német. Mi kell még?
2012. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Itt van pl. ez a Honda Prelude:

[link]

Fiatalos, gyors, nem túl biztonságos :-) Viszont a négykerék kormányzással városban verhetetlen. 350-be biztosan elhozható, és 150-ből még az esetleges javítások is megoldhatóak.

2012. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hát 1 maserati granturismo vagy 1 ferrari 456italia belefér a keretedbe?

xD

2012. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!