Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota yarisnak mennyire...

Toyota yarisnak mennyire bírja a karosszériája az időt?

Figyelt kérdés
Nem rozsdásodik 6-8-10 év után?

2012. márc. 4. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az azért kemény lenne, ha ennyi idő után már rozsdásodna.
2012. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam én már cifrábbat is azért kérdezem.
2012. márc. 7. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hazai körülmények között és átlagos használat mellett biztosan nem rozsdásodik. Van két Yaris, amiket közelről ismerek, az egyik 2002-es, a másik egy ráncfelvarrott változat 2005 végéről. Rozsdának nyoma nincs egyiken sem. A régebbinek az első lámpaburái sárgultak be kicsit, ami ugye polírral eltüntethető, máskülönben nem látszik rajta a kor. Jó kisautók, nem összekeverendőek a Kalosszal és "társaival".
2012. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom nekem is tetszenek. Egy ami nem tetzsik az a középen elhelyezett műszerek. De biztos meg lehet szokni csak így elsőre szokatlan.
2012. márc. 8. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az kész agyrém. 12 év kellett, hogy leszokjanak róla.

Gondolkodsz vásárláson? Én beleraktam Yarisokba kb. 30e km-t, ha érdekel őszinte vélemény, írj nyugodtan.

2012. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!