Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Lada Samara 1.3 as...

Rajkano kérdése:

Van egy Lada Samara 1.3 as motorral és be köpi a gyergyát mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 15:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ahogy látom mennyire konyítasz hozzá ne kezdj bele nem lesz jó vége, valami olcsó régebbi szakihoz vidd el ,Ladához mind ért..Igen,mindegyik szelepnél kell cserélni egyszerre!
2012. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ha nem akarod vasba tenni akkor vidd szerelöhöz,mert ahogy leszüröm ha te csinálod ,már meg ne haragudj, de méh-telepen fog kikötni az auto
2012. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
igen már eleinte irtam hogy még nem csináltam ijet, elviszem szerelöhöz. de amugy nagyon gáz megcsinálni menyi idö kb ?
2012. márc. 4. 18:13
 14/21 anonim ***** válasza:
aznap megvan
2012. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
értem
2012. márc. 4. 18:27
 16/21 lodarazs ***** válasza:
Ha mind a 4 gyertya egyforma, és ha szerintetek olajos, akkor nem csak minimálisan kellene füstölnie, hanem nagyon...Valaki írta, hogy a benzin azonnal elég...persze, ha jó a gyertya és tiszta a levegőszűrő. Lehet, hogy igazatok van, de akkor a kérdező nagyon nem tud magyarul...Ha tud, akkor viszont nincs. Mindegy, ez nem itt fog kiderülni...
2012. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen mind a 4 gyertya egyforma ki vetem minden a 4 gyertyát és fekete volt jah és nem indult be, de drót kefével meg keféltem utána egyböl be indult, akkor mi lehet az oka ?
2012. márc. 4. 19:24
 18/21 anonim ***** válasza:
Túl sok benzint is kaphat az a motor. Esetleg érdemes lenne először megnézni a karburátort is.
2012. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma eléggé szerteágazó nálad.
2012. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Lehet mind a 4 gyertya is kormos (olajos), ha a szükségesnél dúsabb (ha nem is sokkal) keveréket ad a porlasztó (ne adj Isten rövid úton volt használva szivató visszatolása nélkül!), és nem volt hosszabb úton használva, fel sem melegedett a motor és tulajdonképpen a kicsit dús keveréken kívül más baja nincs.

Az viszont lehet koszos légszűrőtől is..

Van itt változat bőven! Ki tudja mi az igazság?

Ha szar a termosztát, még az is tud ilyet csinálni, ugye??

Lehet válogatni... (és biztos van ezen kívül is)

2012. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!