Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az autóról mi a vélemény...

Erről az autóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 8. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
kicsit öreg, de nézesd meg hozzáértő emberrel, ha nem talál semmi komoly hibát akkor nyugodt szívvel megveheted, a suzukik elég megbízhatóak.
2009. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Olcsónak tűnik. Nézd meg, hogy törve volt-e? Különben ezért az árért jó! Másfél év műszaki előny. Csak ne legyen törött!
2009. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
suzukit nem vennék. német v svéd autó lehet h költségesebb de megéri biztonságban vezetni
2009. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Gyanúsan olcsó. Mindenképpen vigyél magaddal egy szerelőt, ha azt mondja rendben van akkor nyugodtan megveheted, elég strapabíró autó.
2009. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is nézesd meg egy hozzáértővel, ha minden oké, akkor szerintem jó, ennyi idős autóért....

Nekünk volt ilyen jelenleg 14 éves és még mindig használják, amióta megvették tőlünk (7 éve)egyszer javították, de csak azért mert megtörték. :(

2009. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első lámpák állása törésgyanúra ad okot.


egyébként nekem 93as Sedanom van, egyszer megtörték előttem is, és én is megtörtem már, fillérekből meglehet javítani és megbízható autó.

2009. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
suzuki szalonban dolgoztam... nem ajánlom... gyakorlatilag olyanok mintha papírból lennének és egyáltalán nem érik meg az árukat használt vagy új az mindegy... tapasztalatból beszélek sajnos:S
2009. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!