Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ilyen rossz híre az...

Miért van ilyen rossz híre az olasz autóknak?

Figyelt kérdés

Alfa Romeo-t(156-os) szeretnék vennék, de mindenki aki meghallja, felkiált, hogy jajj csak olasz autót ne!! Egyébként más indokuk nem igazán van!

Mi a véleményetek az olasz kocsikról?



2012. febr. 20. 18:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

nekem volt egy fiat unom 10 évig, imádtam!

talán kérdezd meg az indokokat azoktól, akik felcsattannak!

2012. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kérdeztem,de csak a vállukat vonogatják! Értelmes választ nem tudnak adni, ezért kérdezem, hogy mi ez a rossz vélemény?
2012. febr. 20. 19:19
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
mert szar az elektronikája meg az egész konstrukció!
2012. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%
Mert hallják a neten, haveroktól, vw worship fórumokról. Ezek az együgyü barmok csak azt tudják hajtogatni, hogy "mert szar az elektronika.... meg úgy az egész" Szerintem a golfjaitok és stiftjeitek is kalap szarok. Ennyi. Most meg nem is lehet normális autót kapni épeszű összegért, csak kommersz ipari hulladékot. Ezt úgy mindegyik kocsira értem, amit 2000-es évek után gyártottak/terveztek.
2012. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
Még hozzáfűznék valamit az előzőhöz. A Bosch miatt volt szar az összes fiat elektronikailag. Most az enyémben is a fosch üzemanyag ecu halódott meg. Előtte meg a bosch injektor. Na ehhez mit fűztök hozzá, németbvzik!
2012. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem csak autókban,hanem traktorokban is gyengén teljesítenek pl.. Bár az Iveco 6 hengeres nem rossz motor..
2012. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
Talán azért mert annyit is érnek. Igaz van 1-2 ami igazán jó. Pl haveromnak volt egy fiat unója széttrohadt alatta aztán vett egy fiat temprát az műszakialg szét volt már akkor. Utána egy alfa 155-se motorcserés lett utána meg az computere halt meg, aztán vett egy fiat mareat abban is motorcsere...
2012. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
Haverod nem tanul a saját kárán. Nézze meg milyen állapotú autót vesz, ne vegye meg a legelsőt amit lát.
2012. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
Az olasz autókban az a baj hogy a kaszni az kb olyan vékony anyagból van mint a japán autók. Az nem valami vastag. Ez még nem is volna nagy probléma csak az olasz motorok eléggé összecsapva lettek tervezve. nem úgy mint a japán minden téren tesztelt motorok. Szóval ezért nem igazán számítanak üzembiztosnak az olasz autók. Úgy vannak vele hogy majd a vevő leteszteli. Ezéért van az hogy némelyik konstrukció jó némelyik nem. Ez ilyen zsákbamacska. És eléggé megkérik az árát a digó verdáknak ehhez képest. Az elektronika a többi autóban sem jobb szerintem. Volt német használt öregecske német autóm több is de mindnek le volt rágva az elektronikája pont úgy mint az olaszoké.
2012. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Általába aki lemongya az olasz kocsikat,nem nagyon ért az autókhoz.Csak mondja mert azt hallota.Nem tudja megmondani hogy mért rosszak csak rossz.

Egy jó állapotú 156-ost megéri megvenni.Legjobb 2000 utánnit.Nagyon fogod szeretni.Jól karban kell tartani és ennyi.Nem lessz vele több gondod mint egy vele egykorú más autóval.

TS-motrokat nem ajánlom nem a legjobb konstrukciók.Inkább dizelt vagy V6.

2012. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!