Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok,friss jogsival.800 ezer lenne a felső határ amit ki tudnék fizetni. Valami fiatalos,sportos,laza kocsit szeretnék venni,de sajnos annyira nem vagyok otthon az autókban...


Toyota Celica tetszik nagyon, esetleg Audi A4 kicsit felturbózva egy új lökhárítóval...


Ti milyet ajánlanátok ?


2012. febr. 20. 12:23
 1/8 anonim válasza:

hát 800 ezerér ilyeneket max bontottat veszel:D

vegyél valamilyen mitsubishi, sportos, megbízható, és jól is néznek ki

2012. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél valami olyasmit, amiből ennyiért jó állapotút kapsz. Mondjuk az A4 nem ilyen. Egy sportosabb járgánynál biztos lehetsz benne hogy nyomták is neki, így esélyesebb hogy ez-az megadja magát.


Ha 800e forintod van, akkor átírással-biztosítással-baleseti adóval-teletank üzemanyaggal számolva 600-650e körül nézhetsz autókat, de inkább a kevesebb, mert ezt-azt úgyis kell javítani. Lehetőleg minél komplettebb és műszakis legyen. Érdemes benézni a műszerfal alá gányolás nyomait keresve, pl. én nemrég kaptam egy forgalomból kivont Fiestát, hogy műszakiztassam le. Hát az sem volt leányálom, de átment. Azóta pedig a vezetékezéssel szívok, mert valaki korábban találomra elvagdosta őket, valószínűleg csak magnót akart bekötni..

2012. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lehető legrosszabb helyre írtál, mert a sok Suzuki fan mindjárt elkezd jönni azzal, h vegyél te is azt. :D


Egyébként szerintem menj el több kereskedésbe, add elő, amit itt is, illetve nézelődj a hasznaltauto.hu-n és így majd lesz rálátásod a dolgokra!

2012. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hali, amit leírtál azok tipikus hülyegyerek autók. Ennyi pénzért sajnos csak a legalját kapod amivel inkább szívni fogsz, főleg ha ilyen olyan tyúníng lökhárítót meg egyéb dolgot aggatsz rá. Az ilyenekért csak lenéznek. De ha neked ez tetszik te dolgod nem akarom megmondani hogy mit tegyél csak tanácsot szeretnék adni.


Jó választás lenne a Honda Civic, sportos, pörgős, olcsón fenntartható, megbízható autó. Vagy valami régebbi BMW valami nagypapától-> tuti hogy karban volt tartva és hátsókerekes mehetsz vele keresztbe. Vagy esetleg ha tényleg menni akarsz vele akkor vmi gyári tuningos kocsi pl golf gti, gsi f astra, csak valószínű hogy ezek már le vannak élve. Mondanám a calibrát is csak mind ocsmány már és leélt.

De általános igazság hogy bármit is válassz olyat vegyél ami jó állapotban van, mert ha veszel egy gányoltat csak bánni fogod, remélem tudtam segíteni azért:)

2012. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább valami jobban kinéző 2000 körüli évjáratú Ford Focus.
2012. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

utána néztem egy kicsit bizony a Citroen Xsara elég jó kis kocsi sportos és egész formás kis kocsi és még annak is utána néztem a hasznaltauto.hu-n hát a legelső találat és elég szép és 700.000-er.

[link]

2012. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
toyota celica igen jo auto /van a családban/csak az a probléma,hogy ha veszel magadhoz hasonlo mentalitásu eladok vannak sok a leharcolt szakértelem nélkül agyontuningolt,nehéz jo állapotut kifogni de ha sikerül egy életre szolo élmény
2012. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Friss jogsi...Hát én erre azt mondom,vegyél egy Golf3 TDi-t....Ennyiért kapsz,sőt ha érdekel egyik haverom árulja az övét..Megbízható srác,csak hát a gyerek megjött...Oda meg a 3 ajtós G3 nem épp a legjobb...



Ez a Civic mánia érdekes...Ültem 1.6 1.8 vti-kben...hát nem fogott meg...csak 10-13liter eszik (tudom gazdaságos ha 2500rpm-nél váltasz,friss jogsival valószínű)...


Nekem húzott TDi-m van....180-250le (450+Nm) között lehet állítani a teljesítményt...ja..és 8 liter fölé még nem sikerült mennem fogyasztásban...viszont 110km/h 5 ember+ csomagok 5.6 Literrel....



Az átalakítás óta cserélt dolgok : olaj,szűrők...

2012. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!