Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autógázos kérdés, hozzáértők...

Autógázos kérdés, hozzáértők válaszát várom! (? )

Figyelt kérdés

Venni akarok egy 2000-es évjárat környéki Audi A6 1.8T (150 le) kocsit, amibe autógázt fogok rakatni.


Melyik gyártó, milyen rendszere a leggazdaságosabb, legjobban paraméterezhető, legmodernebb. Mit ajánlotok a fenti autóba? Érd környékén, vagy Budapesten tényleg hozzáértő műhelyt tudtok-e ajánlani?



2012. febr. 13. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem először itt nézz körül. Bátyám itt szereltette be nem olyan rég és bevállt neki igaz a gáz sem sokkal olcsóbb de hosszútávon szépen megtérülhet az ára. Én márkát nem tudok mondani hogy konkrétan milyen rendszer kellene bele, mert autófüggő, szerintem velük beszéld ezt meg. Az tény hogy nem a legolcsóbb de jól dolgoznak, legalábbis bátyám csak ajánlani tudja, lehet hogy én is megfogom majd csináltatni ha lesz rá keret. Olyan 200-300 ezret nyugodtan áldozz rá a dologra mert kitudja még hogy milyen átalakításokra, módosításokra lesz még szükséged. Sajnos nem sok konkrétumot tudok mondani, a lényeg hogyha más műhelyben akarod megcsináltatni lehetőleg ne a legolcsóbb helyet válaszd mert tuti hogy gondok lesznek.

2012. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háát, ha a weblapjuk alapján kell megítélni őket, akkor nem túl biztató.


Azért köszönöm! Várok még további hozzászólásokat!

2012. febr. 14. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

nagy motornál nem kifizetődő a gát csak kicsinél , autoszerelő haverom mondta meg olvastam ,motor idő után nem birja keletkeznek olyan bajok amiknek nem kénne ...példa 200 000km -el.

miért nem kifizetödő : mert benzines kocsi 2 000 motor példa egyen 8 10 liter benzint---gázbol ez lesz 12 14 liter igaz olcsob de...

3000 motornál ez benzinben példa 15 liter fogyasztás -még ez már gázbol 18 22 liter - 100km -en.

kis kocsi példa 1300 suzuki gázal jo 7liter bezin 100 km-en . gázbol ez 8 9 ha nyomod 10 .

2012. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És pont egy Óudi motorját akarod kinyírni a gázzal?

Rövidebb ideig olcsó, de később, főleg ezeknél a modern spec. kamrás benzinmotoroknál nagyon súlyos javítási költségeket okoz. (Sokkal magasabb az égéshője, lobbanási pontja, stb, gyakrabb a kopogásos égés, és így tovább. A Lada motorja annyival túl volt méretezve, hogy vígan kibírta, meg szenzorokkal sem volt tele. Egy mai modern autó motorját 100-200e km után hazavágod vele...

2012. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!