Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Télen mit lehet csinálni ha...

Télen mit lehet csinálni ha nincs fűtött garázs és az akksi hamar lemerül?

Figyelt kérdés

Nem használjuk minden nap a kocsit de ha kivesszük az aksit és reggel meg el kell menni kocsival akkor idő mire visszatesszük, a rádiót újra kell kódolni, órát beállítani.


Az úgy működne hogy vennénk akkumulátor töltőt és estére töltőre tennénk úgy hogy a kocsiban van az aksi? Egyáltalán lehet így?


2012. febr. 11. 14:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
47%
lehet. De az az akksi már szar, inkább újat kéne venni...
2012. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen ertem. Ha nem hasznalod minden nap,miert okoz gondot hetente 1szer berakni?Kb 3-5perc az egesz. Az akksitolto nem a legjobb megoldas,tonkremehet ha nagyon fagyos-paras korulmenyek kozott hasznalod.
2012. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14.17. Ugy van!
2012. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ki se kell venni az akksit... Vegyetek újat!
2012. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1 éves aksi.

Szerencsére ez nem merült le de az előzőnél előfordult.

Nem tudom hogy -15-20 fokban 3-4 nap állás után beindulna e.

2 nap után már azért nem indul pöccre.

2012. febr. 11. 15:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy jó aksi bírja a hideget. Szóval vagy lecserélitek ezt. Vagy vehettek töltőt is. Csak rákötöd az aksira azt tölti is.
2012. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha szar az akksi, az hidegben, és melegben is szar.

Nekem 1 hét állás után is pöccre indul, ebben a hidegben is, nyáron lett cserélve. És ráadásul dízel.

2012. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azt tudod csinálni hogy ha látod az időjárás jelentésbe hogy minusz 10C alatt lesz a hőmérséklet akkor kiveszed az aksit a kocsiból és beviszed valami olyan helyre ahol nincs fagy. Lehet ez pince kazánház szerszámos.. Én lecseréltem a sarukban is és az aksilefogatásban is egyfajtára. Így mikor tudom hogy előre láthatólag nincs szükség az autóra kitudom venni belőle fél perc alatt. Az aksim 5 éves és még bírja ennyit jelent. Vagy ha te lustább vagy ennél akkor körbetekered az akut laminált padló alá való szivacsos hőtükörrel. Fényes rész kifelé.

Ez kevésbé engedi át a hideget. Amúgy a hideg pusztítja az akumlátorokat a legjobban. Ilyen hidegbe ne is csodálkozz hogy lemerül 2nap alatt.

2012. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és nincs az az drága márkás akkumlátor ami a hidegnek ellenáll!!!

Az Antartiszon pl a kutató és mentő járműveknek külön folyamatos álló fűtés van kialakítva hogy az aksik nem merüljenek le a hidegtől.

Előző voltam.

2012. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
járasd a motort folyamatosan alapjáraton, ha nem használod az autót. Nem költséghatékony, de a problémádat megoldja.
2012. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!