Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sebességű ütközésnél...

Milyen sebességű ütközésnél nyílik ki a légzsák?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem csak a sebességtől függ. Sőt, attól egyáltalán nem.
2012. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Általában -4g negatív g-erő hatására nyílik. De ez függ az autó felépítésétől is.
2012. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lassulásra nyílik,nem sebességfüggő.
2012. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
ha jól tudom, akkor az autó elejében vannak érzékelők,egy bizonyos távolságra az első lökhárítótól és ha addig az érzékelőig elér az ütés, akkor nyílik
2012. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
nem értek a légzsákokhoz, de szerintem az hülyeség, hogy lassulásra nyílik ki...mert mi van ha belénk rohannak frontálisan? bszik kinyílni akkor? sok értelme lenne akkor...
2012. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
ha beléd rohannak nem lassulsz észlény?
2012. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Semmilyen érzékelők nincsenek az autó elejében. Általában az autó közepénél (rendszerint a hátsó ülés alatt) van egy Negatív G érzékelő. Ha eléri a megadott negatív G erőt valamelyik irányból, akkor robban a lufi. Azt is nézi hogy melyik irányból érkeznek az erők, és úgy dönti el hogy melyik légzsákot nyitja ki.
2012. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát én már szedtem szét az autómat rendesen,nekem semmilyen érzékelő nincs az ülések alatt se elöl se hátul mégis légzsákos az autóm.
2012. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

tegnap 15:25 válaszólónak:


egyhelyben álló autóra gondoltam észlény

2012. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
előző vagyok...egyhelyben álló autóba ha belerohannak az nem lassul tudomásom szerint okoska...akkor döglik mindenki meg mert nem lassult?
2012. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!