Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új gondozásmentes akksinak,...

Új gondozásmentes akksinak, mekkora a feszültsége?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új 55Ah 410A os akksit, teljesen gondozásmentes, egyből be is szereltem délután, rámértem újonnan 11.72V -volt a feszültsége, és reggel nehezen indult az autó (kint van a szabadba) 2 év gari van rá, visszavigyem? vagy feltöltsem ? (tudtommal azért gondozásmentes mert nem kell tölteni) Eladó szerint csak berakom a kocsiba és kész.
2012. febr. 7. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
NEM azért gondozásmentes,hogy ne kelljen tölteni!!! ...hanem azért,mert annyira zárt,és a szellőzése úgy van megoldva,hogy sokkal lassabban párolog el belőle az elektrolit./-H2O része!/ Normális,kíméletes használat mellett esetleg az akksi egész élettartamát kibírja.Ha az autód generátora és a töltése rendben van, a feszültség szépe be fog állni!
2012. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...szépen...
2012. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kapásból fel kellett volna töltened. egyébként a hideg miatt forgatott szarul.
2012. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11,72V Jó autózást a mélykisütött állapotban lévő akksival. :D Eszem eldobom.. remélem kicseréltetted. Rögtön 2012 február 8.-án. :D
2016. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!