Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Lada Niva mennyire megbizhat...

A Lada Niva mennyire megbizhato auto vegyes hasznalatban? Azon kivul, h sokat eszik, meg egy ido utan rothad, meg gyenge alkatreszeket gyartanak hozza.

Figyelt kérdés
Nem sokat autozok,evi kb. 6000-8000 km-t es arra gondoltam, h egy negy tagu csaladnak megfelelne.Pl. jobban tetszene, mint egy 1.2 benzines auto.3000 euro ertekben tudnek autot vasarolni.
2012. febr. 7. 12:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Valoban igaz.A suzuki vitararol mi a velemenyetek?
2012. febr. 9. 10:02
 12/20 gomzoli ***** válasza:
0%

Grand Vitara családi kocsinak inkább megfelelne, mint egy Niva, de 3 ezer E-ért nem találsz jót.

És ha tényleg a család kedvéért akarsz autót venni, ráadásul elég szűkös büdzséből, akkor nézzél már utána a kedvemért, hogy a Vitara-hoz mennyibe kerül 4 darab nyári gumi!

2012. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hat azert ehhez van mit hozzafuznom: A Ford Falcon(mondeo)-ban megtalalhato Soros 6 hengeres 4.0 Literes motorjat mar majd 30 eve reszeli es a mai napig gyartyak, toldozzak foldozzak, es megy. Sokkal tobb tipushibalya van mint a Lada-motornak es ezt is aztan az egadta vilagon mindenbe beepitettek, eloszor OHV-s volt majd OHC csinaltak belole kozben tobbszor atdolgoztak a hengerfeljet, es noveltek a loketterfogaton. Vagyis ami regi az nem biztos hogy elavult vagy rosz. Pl ezt a OHC maniat nem ertem meg(marmint ertem hogy szervizigenyesebb). Ha szimplan kombinaljuk a hidrotekes megoldassal az OHV vezerlest kiesik a hotagulas amiert az egesze OHC-t epitettek, es a valtozo szelepvezerlest konnyen meg lehet oldani odalent is. Persze novekszik a mozgo tomeg meg a tehetetlensege ezzel egyutt de ne vicceljunk, mennyivel megbizhatobb, sot hulyebiztos. Ugyhogy gondolkodni, nem mondom hogy vegyel Nivat, de erdemes ellgondolkozni merre tartunk.
2012. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Gomzoli,

Biztos női kezed van és izomtalan tested. Gondolom semmi közöd a férfiassághoz.

A Lada Niva igazi férfiaknak való!

[link]

2014. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 gomzoli ***** válasza:
0%
A fene hitte volna, hogy valami kultúrlény még 2 év után ideáll böfögni. A Majom. Verd a faxod a Ladára, azzal is a kezed erősödik... az agyad sajnos nem.
2014. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 gomzoli ***** válasza:
0%
A C jogsimat anno ZIL-en szereztem. Azt tekergesd, kis barátom, ne a nyelved, ha valamiben jó is akarsz lenni.
2014. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nincs faszom, így nem tudom "Ladára verni"

Semmi nem változtat a tényen, hogy a Niva messze a legmegbízhatóbb autó a mai napig is, hogyha megkapja az alapvető törődést.

2014. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 gomzoli ***** válasza:
0%
ÁÁÁ, akkor te vagy a női megszakértő-megmondóemberke itt a képben. Értem már, így hát feladom a vitát...
2014. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Családi autónak nem ideális a Niva, ha böföghetnék én is egy kicsit, ellenben terepen szinte verhetetlen. Sokat fogyaszt, de felmész vele a falon is terepgumikkal. Lehet, hogy sokat fogyaszt, de az alkatrész olcsó hozzá. Nem kell szerelni az út szélén, ha szarsz az autódra, lehet mercid is, az is meg fog állni. Tehát nem családi autó, terepjáró.
2015. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19.hozzászólóval értek egyet nem családi autónak lett a niva kitalálva... Ha családi autó kell és ragaszkodsz a terepjáróhoz akkor vegyél egy díszterepjárót bár terepen azok egy nivához képest semmit se tudnak nyújtani...


gomzoli te pedig egy tipikus autókhoz semmit nem értő ember vagy aki azt hiszi hogy ért hozzá pedig a valóság sajna mást mutat...

2016. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!