Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felmentem az m1-esre az első...

Felmentem az m1-esre az első benzinkútig majd le is jöttem róla az első kijáratnál és utána vissza a négyesre szintén úgy vitt a gps hogy felmentem az m5 re de azonnal le is hozott róla, számíthatok büntire? Ha igen mennyi? és mikor fog jönni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 15:10
 1/10 A kérdező kommentje:
ja a lényeg hogy nem volt matricám
2012. febr. 2. 15:11
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor?

Ma volt?

2012. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehetséges! általában 1 "benzinkútnyi időd" van matricát venni
2012. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tegnap este
2012. febr. 2. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha rövid távon tartózkodsz fizetős pályákon,nem valószínű hogy pont téged mérnek be. Dee sajnos kétoldalú a dolog...Mondják azt is hogy kamu az egész nagyon kevés helyen ellenörzik a matricákat csak ijesztgetés azaz blöff a tábla. Egy ilyen figyelőrendszert elég költséges telepíteni...De olyat is hallottam már hogy nagyon sok van. Szerintem ha két hét után nem jön semmi, akkor picit fellélegezhetsz. :) Ha bemértek általában rohamosan kapod az értesítést h szabálytalanul közlekedtél.... Rohamosan alatt értem : 2-3 munkanap...
2012. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Katoonene ***** válasza:

Nagyon pontatlan vagy, ráadásul nem értem, hogy lett m1-ből 4-es út, majd abból m5 (kivéve ha sétaautózáson voltál). Végezetül, azt kellene tudni, merre jártál:)


A következő szakaszok ingyenesen használhatók:


Budapest és az M0 autopalya.png autóút csomópontja (5,6-16,3 km) közötti szakasz

Budapest felé a biatorbágyi felhajtó és az M0 autopalya.png autóút csomópontja (17,6-16,3 km) közötti szakasz

Tatabánya óváros és Tata csomópontok (55,5-66,8 km) közötti szakasz

Győrt elkerülő szakaszán a M19 autopalya.png autóút és 85 főút.png főút csomópontja (106,0-129,4 km) közötti szakasz

Mosonmagyaróvárt elkerülő szakaszán a 86 főút.png főút és M15 autopalya.png autóút csomópontja (159,1 – 165,9 km) közötti szakasz


M5: Gyáli lehajtóig ingyenes (ott van az m0 csomópont is)

2012. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
húúúúúúúúú! köszi a választ, megpróbálom megnézni a gps en hogy merre vitt, mert nem tudom hol mentem fel és hol jöttem le,- azt tudom hogy szolnokról a négyesen bementem a 0 ásra és győr felé menve mentem fel az1 esre, vissza a négyesre úgy hozott hogy az m5 ösre felvitt egy kicsit.
2012. febr. 3. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne igulj, ott ma nem mértünk.. ;)
2012. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszike! nagyon rendi vagy, de nekem szerdán volt az estem, akkor voltatok arra? délután öt után.....
2012. febr. 4. 10:06
 10/10 anonim válasza:
Igen akkor pont ott voltunk, és volt jó pár autós akinek nem volt matricája.
2013. júl. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!