Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne 22 millád kocsira és...

Ha lenne 22 millád kocsira és fenn tudnád tartani, akkor megvennéd ezt a gépet? (lent link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 1. 21:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ma 22:19


Nem a belső a lényeg, hanem a 495 lórerős V12-es :) Még a HIFI is felesleges egy ilyen kocsiba, mert a motort kell hallgatni.

2012. febr. 1. 22:21
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
Azthiszem valamelyik maffiózó-gyereké volt a '90-es évek közepén vette, egy nagyobb autógyűjtemény (ott van Testarossa is) része. Egyébként a 2500 kilométer teljesen reális, aki ezt vette az a magya utakon úgysem tudja használni (Lambót amúgyis lehetetlen, parkolni nem lehet vele), az elsődleges célja az ilyen autóknak a "pózolás".
2012. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A 2500km tényleg reális, tekintve hogy hobbiautó. Meg látom hogy van ott Ferrari is (meg még kitudja mi) uh gondolom sokat nem lehetett használva. Pláne a magyar utak minőségét nézve. Plussz a szövegből látom, hogy egy ideig forgalomba se volt helyezve
2012. febr. 1. 22:38
 14/28 anonim ***** válasza:

Ha csak kocsira költhetném, és tényleg fent tudnám tartani, akkor simán megvenném, és a sarki boltba is ezzel járnék. :D :D Nekem is nagyon tetszik, bár a műszerfal olyan mintha egy Ikarus-t vezetnék :D De mindegy, mert az első kanyarban meghalnék. 500 ló, manuális váltó és hátsó kerék, nem a hozzám hasonló 1 éves jogsis suhancoknak való :D


Egyébként miért nehéz vele parkolni? Nem kötekedés, tényleg érdekel.

2012. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én sokkal inkább vennék egy "újfajta" Ford Mustang-ot. Jobban tetszik. :)

(Ráadásul fele ennyiből már lehet kapni. :) )


Vagy Ferrari, vagy Porsche... Ez nem jön be.

2012. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem manuális váltós.
2012. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 WhiteLabel ***** válasza:
100%
áll egy a garázsba, eladó, ezekre az utakra nem lehet vele kimenni.
2012. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A műszerfalat úgy nézzétek, hogy 1985-ben fejlesztették ki. De az tényleg huszadlagos egy ilyen kocsinál. Abban az időben még a gyorsaság volt a fő szempont, nem az hogy telelegyen pakolva GPS-el, TV-vel, meg minden szarral. Azok amúgyis csak felesleges súlyok lennének.
2012. febr. 1. 23:45
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

1985-ben?! Akkor még bőven a Countach futott. Diablo 1990-től létezett, és azon a belsőn szerintem nem kellett 5 évet dolgozni... :D Egyébként nekem is az egyik kedvencem a Diablo a márkától.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, vennék ilyet (ezt mondjuk pont nem), sokadik hobbiautónak, gyűjteménybe, nappaliba, szerelemből. Egyébként az eladó hirdeti a Tésztarózsát is.

Ja, és az elavult technikáról csak annyit, hogy az Audi R8 manuális váltója innen származik ;)

2012. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
1985-ben már létezett a Diablo. Csak 1990-ben dobták piacra. (ha jól tudom)
2012. febr. 2. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!