Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne 22 millád kocsira és...

Ha lenne 22 millád kocsira és fenn tudnád tartani, akkor megvennéd ezt a gépet? (lent link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 1. 21:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ennyiből jobbat vennék már. :P
2012. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha lenne 22 millám inkább építenék belőle egy házat, barátom. Nem közlekedési eszközre költeném azt a pénzt. Na jó, mondjuk 1 millióért vennék egy használt kocsit.
2012. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Bennevan a kérdésben, hogy "kocsira"...
2012. febr. 1. 22:04
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Kéne a görcsnek, ilyen 20 éves rozsdaboglya.
2012. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

Csaj vagyok, úgyh nem biztos, h értek hozzá, de nekem ez a kocsi úgy néz ki mint egy batmobile. :) Szall biztos, h, méregdrága szörnyetegek, de nekem nevetséges. Persze, van akinek inkább a szögletes formák jönnek be....meg gondolom a márka miatt (is) akarsz ilyet venni...izlések és pofonok. :)

De ez csak az én véleményem...:)

2012. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én 22 millió forintból Mercedes GL 320 CDI 4Matic-ot vettem pár hónapja újonnan. Nekem is tetszik ez a Lamborghini de ez inkább hobbi autónak való nem mindennapos használatra. Egy körre biztos megpróbálnám de ennyi pénzt nem áldoznák rá még úgysem hogy megtehetem. Ez már nem a mai korszakba való. Elavult technológia. Nézegess inkább Murcielago-t vagy Gallardot. Kicsit drágább de jobb is.
2012. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"Futott km: 2.500 km"

Egy húszéves Lamborghinitől :D


Egyébként nem venném meg. Ilyen autót az ember szerelemből vesz, és én nem vagyok belé szerelmes. A pénzt inkább egy Rolls Royce-ra költeném :D

2012. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Ha lenne 22 millám kocsira, vennék egyet és eladnám, majd az árából építenék egy házat.
2012. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Kívülről nagyon jól néz ki a kocsi, de a belső műszerfal, kormány meg váltó... Hát nemtom. Ha a belső alapján kéne tippelnem hogy milyen autó, hát sose gondolnék rá hogy lambo...
2012. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert megakarom venni, hanem csak kiváncsi voltam a véleményekre :) Nekem ez a kedvenc Lambom, sokkal jobban bejön, mint a Gallardo, a Murci, meg a többi. Amúgy valszeg soha nem lesz pénzem egy ilyenre :)
2012. febr. 1. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!