Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel calibra 2. 0i-m van....

Khairon kérdése:

Opel calibra 2. 0i-m van. Este alig látok vele, arra gondoltam h veszek bele egy xenon szettet. Szertintetek azzal normálisan fogok látni éjszaka vele?

Figyelt kérdés
És mit tudtok a rendőri fellépésről ezzel kapcsolatban? Tudok olyan xenont venni ebbe a típusú kocsiba hogy ne büntessenek meg érte?
2012. jan. 30. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudsz.Ha nem gyárilag volt xenonnal szerelve akkor azért lehet büntetni bizony és jogosan.Az egy dolog hogy te jobban látnál csak a szembejövőnek meg kisütöd vele a retináját,főleg ha nem is projectoros a lámpatested.Nem lenne szabályos semmiképp se mivel gondolom nincs automata fényszóró magasság álítód meg fényszórómosód sem.
2012. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
aham köszi. szted mit csináljak vele akkor hogy normálisan lássak éjszaka vele?:S mert így normálisan az utat se látom pedig az égőket cseréltem.
2012. jan. 30. 19:28
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél Xenon izzót az OBIban... lehet viccesnek tűnik, de nagyon erős volt, sokkal szebben láttam vele...

Viszont a Xenon szettnél ne csodálkozz, ha villogtatnak rád ezerrel :)

2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
namost akkor az obisért is bünti jár?:) vagy az nem ugyanolyan....:)
2012. jan. 30. 19:32
 5/18 A kérdező kommentje:
dw mivel írtad a villogást utána gondolom az is ugyanolyan:( nem naon szeretném ha mindig meg..sznának érte:S
2012. jan. 30. 19:35
 6/18 A kérdező kommentje:

És mi van ezzel a tipussal? : "Mindig a legjobb világitást szeretné az autójába, ezért bemutatjuk Önnek az INTERPOWER X3 H.I.D. utólagosan beépithető szettet /későbbiekben csak H.I.D./ az Ön autója ki fog tűnni a többi autó közül az éjszakában. Nem fog csalódni, mi csak a legjobb minőségű szetteket forgalmazzuk." X3 hid nevezetű szett...?


Az utólagosan beépithető XENON szett /X3/ bármilyen hagyományos típusú /H1, H3, H4, H4Bi,H7, H11, 9000-s széria /halogén égő helyére átalakitás nélkül beszerelhető.

2012. jan. 30. 19:57
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

A xenont felejtsd el.


1. Azért, mert büntetik, ha gyárilag nem xenonos a kocsid.


2. Nem etikus a szembejövőkkel szemben, ugyanis egy szarul beállított halogén izzóra tervezett lámpatest kiégeti a másik fél retináját.


Ha rám hallgatsz a régi lámpát szétkapod, búrát felpolíroztatod, jó minőségű, nagy fényerejű égőt veszel (de ne xenont, vagy hozzá hasonló szart). Illetve ha nagyon matt a foncsor, akkor azt cseréled!

2012. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi majd megnézem
2012. jan. 30. 20:22
 9/18 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.


Hallgass rám , mert amit vennél xenont az kb 20 ezert kóstálhat vagy többet. Ha a rendőr megbüntet, elveszi a forgalmit, vagyis további súlyos 10 ezrek.


Amit én írtam, az kb. 5 ezer az izzó, 5 ezer a polír. A foncsor csere, ha rossz bontóba kb. 4 ezerből kijön a calibrához.

2012. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jah jah gondoltam rá. majd reggel szétkapom és megnézem mi a helyzet mert így naon nem látok este vele és ált este járkálok mostanság. mennyire értessz a kocsikhoz am? mert lenne még 1 mŰszaki jelegű problémám a szervószivattyúval vagy mivel. pontosan én se tudom:S
2012. jan. 30. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!