Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjszaka is le tud fényképezni...

Éjszaka is le tud fényképezni a TRAFFIPAX autópályán?

Figyelt kérdés
Csag mert gondolom sötét van és elöl nincs rendszámvilágítás.
2011. febr. 7. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
bemérni betud, de valóban a rendszámot nem hiszem hogy látja. Bár kitudja milyen technikák vannak már.
2011. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Repesztettem én a múltkor egy éjszaka,nem volt gond:)
2011. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 bp1985 ***** válasza:
A fix gond nélkül bemér bármikor. Meg amúgy is 2011-et írunk. A lézeres is be tud, a régi, 3 lábú nem.
2011. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

a lényeg:

rendszám látszik?

2011. febr. 7. 20:10
 5/22 anonim ***** válasza:
éjjel szerintem a forgalomnak háttal vannak a trafik, és hátul van rendszámtábla világítás.
2011. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
bizonyos traffik ugynevezett "vörös vakuval" vannak ellátva (pl: M1-es, "régi" O-ás STB) amik bizony akármilyen sötétben és akármilyen időjárási körülmények között tud használható képet csinálni
2011. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
De szemből elvakítja az én lámpám, az szerintem biztos. Vagy nem?
2011. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mármint az optikát vakítja el.
2011. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Látszik igazi száguldozók vagytok.. Engem novemberben ÉJJEL az M7-esen lefotózott egy trafipax, ahogy téptem Budapest felé. Kaptam egy levelet a Szombathelyi rendőrkapitányságtól(onnan jön minden ilyen) benne volt, hogy mit csináltam és egy link, hogy hol tudom megnézni a képet: kozigbirsag.police.hu/ Ide be kellett írnom a rendszámom, meg a levélben lévő számot a felette lévő sorba(határozatAZONOSÍTÓ) Ezután megtekinthettem a képet, hát igen, full éjjel, fél 1 fele tök sötétben gyönyörüen lefotózta a rendszámom, ki is nagyította, ott volt a kocsim, minden. :) És persze oda volt még írva, hogy mennyit kell fizetnem. Tehát kérdező: IGEN le tud fotózni ÉJSZAKA IS a traffipax az autópályán. Egyébként nekem sem volt természetesen elöl rendszemtábla világítás. Az autóm hátulját kapta le :-))))))) De egyébként elölről se gond neki egyáltalán.
2011. febr. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:54" vok

Nem vakitja el az optikáját... meg hiába nincs rendszámtábla világitás elöl akkor is visszafénylik a tábla és pont ezért láthato...

2011. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!