Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1995 ös 2.5td omegába 30%...

1995 ös 2.5td omegába 30% arányban tankolhatok étolajat (fáradt) mik a tapasztalatok megy e egyáltalán nöl e a fogyasztás stb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 11:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
igen de csak kánába szabad tankolni utána mehet a kocsiba,csak a kána a határon már üresen legyen de amugy nem hiszem h nézik mert én is járok át hozzátok.majd irj komentet ha kiprobáltad,ja és csak euro petrolon lehet venni.remélem segítettem.
2012. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hol laksz? Az a gond ha látják a kannát meg egykics lessz az alján nem mondhatom hogy rozé bor ha olyan a vámos mintátvesz oszt szopi!!!
2012. febr. 6. 17:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Én Szabadkán lakom,úgy csináld h viszel 1 üres kanát kb 20-25l eset meg 1töltsért elmész a benzinkútra telitankolod ha kell vissza mész mégegyszer,ne agodj a benzinkutasok rendesek tudják mihez kell de ök nem szolnak semmit, elmész valami nyugis helyre betöltöd a kocsiba üres kánát viszel vissza az a lényeg,ha kérdezik h merre voltál megmondod h rokonoknál Szabadkán,de ilyenkor ebben a hidegben érdemes keverni 60/40 arányban tiszta diselel nekem eddig mindig gyujtot a kocsim,ha egyéb kérdésed van majd jelentkezel
2012. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
vagy másik ötlet h valami olyan kanát hozz amit utközben akár 1 bokorba eltudsz reteni és vissza már nem kell vinni ez talán a legjobb ötlet és mindig lesz kanad ha jo helyre rakod el.
2012. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nagyon rendes vagy hogy segitesz azt kellene tudni még hogy Bezdánban van e olyan kút ahol van eurofütöolaj vagy zombor?, az már 35 km bezdán csak 15?
2012. febr. 10. 08:14
 16/19 A kérdező kommentje:
ja egyébként értettem hogykell kint tankolni csak ha jövök haza arra irtam a kannát meg a csövet hogy gázós de majd van ismerös otthagyom a kannát meg a szipu csövet akkor a vámos nem fog gyanut
2012. febr. 10. 08:17
 17/19 A kérdező kommentje:
vagy inkább ugy kérdezem bezdánban lehetkapni mert ero petrol kut szerbiában csak kevés nagy városokban van
2012. febr. 10. 08:54
 18/19 anonim ***** válasza:

utánanéztem kicsit,Bezdánban lehet kapni a luk oil benzinkúton,azt keresd meg,sok sikert és majd jelentkezz h észreveszel e valami változást,mert mondjuk én nem 98.5 dinár literje,esetleg megszánhatnál zöld kézzel ha hasznos volt.üdv


[link]

2012. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi persze hogy hasznos volt, csak én meg sosem kuldtem kezeket csak most, minden jot kivánok, kifogom probálni.
2012. febr. 16. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!