Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1995 ös 2.5td omegába 30%...

1995 ös 2.5td omegába 30% arányban tankolhatok étolajat (fáradt) mik a tapasztalatok megy e egyáltalán nöl e a fogyasztás stb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
istenem....van még vmi amit nyomorult dízel autókba nem borítottak bele?!?!!?...........de szűretlenül borírsd a tankba az étolajat mert a rántott hús darabkáktól jobban megy meg úgy csökken a fogyasztás.......remélem a rendőr az első kanyarnál megállít a lángossütő szag miatt és agyig büntet.....
2012. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
remélem agyonloptad magad, azért irsz vagy rohadt komcsi vagy aki televan lovéval remélem jolmegy a ferrárid. te nem birom tankolni azt a kocsit amire 20evet dolgoztam és fölneveltem 3 gyereket te átok ne tudd mivel átkoztalak ezért a dumáért itt lenél nyilván joljárnál
2012. jan. 26. 16:37
 3/19 anonim ***** válasza:
mértnem hajtod fütö olajal?azt nem veszik észre.merre laksz?én is aval megyek opel astra 1,7td
2012. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
szerb határ 2km erre nincs normális anyag
2012. jan. 27. 08:57
 5/19 anonim ***** válasza:
az első valaszoló vagyok kedves kerdező.....meg fogsz lepődni de nem politizalok igy nem tartozom semmilyen politikai csoporthoz,sőt meg csak nem is loptam,viszont vagyok annyi eletre való hogy 24 evesen leszarhatom hogy mennyibe kerül a benzin meg minden mas is.......en nem szoktam szitkozodni,de en is hasonló jókat kivánok neked amit irtal azzal kiegeszitve hogy remelem nem sokara nem csak az autod nem tudod tankolni hanem semmit nem fogsz tudni kifizetni azt mehetsz csaladostol az utcara.........majomparádé.....
2012. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hát akkor gyere át a határon itt van fütö olaj én tisztán aval hajtom 1euro literje,csak kánába kell tankolni semmi változást nem vettem még észre.
2012. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a 24 évesnek sok a tapasztalata én csak a családját sajnálom es nem raknám utcárra de gondolom rengeteget gürizett a lovért asztán ennyi, a fiam lehetne ezért nem vitázom tovább még csak annyit valaki süti a kenyeret valaki veszi a világ ilyen nem csak vevökböl áll.
2012. jan. 27. 13:03
 9/19 A kérdező kommentje:
a rendes kuton lehet venni fütőolajként? mennyi dinár vagy euró?
2012. jan. 27. 13:05
 10/19 A kérdező kommentje:
ja bocs látom irtad az árat is csak a nagyarc kicst föll......
2012. jan. 27. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!