Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a kocsi festése után...

Szilvike86 kérdése:

Ha a kocsi festése után kráterek vannak akkor az a festő hibája?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk el a kocsit a karosszériástól aki festette is. A napfényben vettük észre hogy az egész kocsin apró kráterek találhatók. 2 elemen nagyon is sok! Találtunk olyan hibát is ami úgy néz ki mintha szösz lenne a festékbe! Kérdés hogy a kráterek amik vannak a kocsin a "szakember" hibája? Úgy hoztuk ugyan el hogy mondta hogy lehet egy két helyen de arról szó sem volt hogy az egész kocsi ilyen. És ott a helyszínen nem vettük észre a neon lámpák fénye mellett csak kint a napfénybe miután már eljöttünk tőle. Találtunk még egy helyen megfolyást is illetve olyan problémát is hogy már most meg van repedve a festék ahol szépen beszivárog a víz.Hogy gondoljátok milyen garancia lenne illetve milyen megoldást lehet találni a problémára. Mert szerintem az egészet újra kéne festeni, de nem tudom hogy ezt jogosan kérném-e a "szakembertől"? Most sokkal rosszabbul néz ki mint amikor odavittem.

2012. jan. 22. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza minél előbb! Ingyen és bérmentve ki kell javítania amit elrontott feltéve ha nem feketén csinálta. Ha nem akarja megcsinálni feljelented, de ahhoz hogy te nyerj ahhoz kell a számla is. Sok sikert.
2012. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menyiért festette?milyen kocsi?képet tudsz feltenni hogy lássuk mi a probléma?
2012. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyértelmuen a festo hibája.
2012. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem csináltunk róla fényképet! Mi köze van a minőségnek az árhoz? Ő megmondta hogy mennyi lesz, mi azt ki is fizettük, de sajnos nem azt kaptuk amit vártunk.
2012. jan. 22. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom valami sufniban fújta le a szakbarbár egyértelmű hogy a "festő" hibája én visszamennék reklamálni akár adja vissza a pénzed és vidd el igazi szakemberhez.
2012. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kasznis is az illető nem csak festő akkor az elég szégyen. lehet a kasznis munka is a trehány abból is fakadhat. látni kén a hibát akkor első ránézésre megtudnám mondani hol hibádzik a dolog.
2012. jan. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát simán reklamálhatsz de ha megint így festi le akkor azzal nem vagy kisegítve.

Hagy a viharba folyhatott meg a festés? Én amatőr tanuló koromban nem csináltam ekkora farkashibákat a saját kocsimon.

2012. jan. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!