Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? Leáll a kocsi...

Mit tegyek? Leáll a kocsi menet közben!

Figyelt kérdés
Nekünk egy 92-es Opel astránk van (F-es astra)! Az a gondunk hogy amikor megyünk vele akkor időnként kigyullad az összes lámpa a műszerfalon és leáll a kocsi! Utána újra indítom és megy tovább! Mi lehet a gond?
2012. jan. 17. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
leállás előtt kell vmi előjelnek lennie pl rángat az autó vagy alapjárat akadozik.nekem a 90es VW Polom is ezt csinálta amikor vizet kapott a lambdaszonda le kellett húzni a csatlakozót és a hiba megszünt.
2012. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs semmi előjele az a baj,akkor könnyebb lenne megtalálni a hibát!

Már voltunk vele szerelőnél is ,de a hiba sajnos még mindig fennáll....

2012. jan. 17. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy a lábad és a kezed helyesen kezeli a gépet váltásnál? Próbáljátok meg egy órán keresztül járatni a motort üresen és ha így is leáll, akkor biztosan abban van a probléma. Közben figyeljétek, hogy az üresjárat fordulatszáma állandó-e, az én Opel Vectrám produkál fura ingadozást üresjáratban is, azt hiszem a benzin-levegő keverés néha rossz.


21F

2012. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkumulátort meg kellene nézni.
2012. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1hónapja vettünk bele új akkumulátort,és jó minőségüt,azzal nem lehet baj...
2012. jan. 20. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért meg lehet nézni, mert nekem ez volt a gond.
2012. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám és nekem is 93-as opelem van, igaz corsa.

Berángat, kigyullad a műszerfalon az összes jelzés és leáll. A gond hogy nem is indul újra egy fél órán belül bármit is csinálok.

Volt már AC pumpa, relé, aksi csere, egy darabig megy és újra kezdi az egész cirkuszt. Mi lehet a gond??

2015. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!