Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek? Ha egy benga...

Mit tegyek? Ha egy benga állat meg akart volna verni?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem hazafelé a suliból és amikor át mentem a zebrán épp arra jött egy autós én nem vettem észre mert az egyik fülemre süket vagyok.De szerencsére meg állt,utána én annyira meg ilyedtem hogy azt gondoltam hogy el is üthetett volna.Úgyhogy mikor meg állt akkor rá ordítottam hogy üssél el te barom.Mire a kocsiból egy hatalmas cigány ember szállt ki,el kezdtem futni mert egyre közelebb jött mikor ki szállt az autóból,nem követett de utána nagyon féltem hogy mi lesz ha újra találkozok vele és meg ismer!!
2012. jan. 20. 20:58
 1/6 zoli79 válasza:
Tarts magadnál önvédelmi legális eszközöket Pl: gázspré sokkoló stb nem kell megfutamodni.
2012. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És tanulj meg helyesen irni...önvédelemnek ugyan nem jó,de a sztorid se hihető...
2012. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sokkoló nem legális.
2012. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megállt akkor mitől ilyedtél meg? Itt inkább olybá tűnik, hogy te voltál a benga.
2012. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

- Tanulj meg írni (meg az utolsó is!)

- Ne szólogass be autósoknak, ha nem történt semmi, mert akkor megvernek.

2012. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kissé fáradt voltam reggel 7-kor (nem, nem akkor keltem), tudom jól, hogy írják a megijedést, ne szóljál be.
2012. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!