Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól lehet kocsira...

Hány éves kortól lehet kocsira a jogsit? és menyi idő allat?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 16.5 életévnél el lehet kezdeni de csak a rutint akkor ha 17 igaz ez ?
2011. ápr. 25. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves kortól lehet kocsira a jogsit...mi?

Hány éves kortól teheted a kocsi tetejére fater jogsiját vagy ráragasztani szeretnéd?


16és fél évesen kezdheted a jogsit!


Használd a keresőt, napi 4x teszik fel ezt a kérdést!!

2011. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Apropó idő, attól függ megbuksz-e vagy nem, és hányszor...

Jó esetben 3 hónap...

2011. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mi???hol 3 hónap neked???

Apukám oktató,azok a tanulói akik egyszer sem buktak,azok is kresz+elsősegély+forgalmi+rutin minden együtt volt 1 hónap!

2011. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hol oktat édesapád, de leírom nekem hogy volt.

KRESZ tanfolyam 3 hét.

EÜ tanfolyam 2 hét.

Rutin órák 2 hét + 1 hét múlva vizsga

Forgalmi órák 4 hét


Nálam ez 12 hét, azaz 3 hónap.


Felénk ha fejen állsz se lesz meg 1 hónap alatt a jogsid, főleg hogy vizsgákra másfél héttel hamarabb kell leadni a jelentkezést, szóval akkor 1 hét alatt te letudod a rutinórákat a kresz tanfolyamot vizsgával együtt és az eü-t is...


Hol laksz és hol tanít apukád megkérdezhetem?

2011. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sz-sz-b megye!

De az elsősegélyt és a kreszt csinálhatod egyszerre,és amikor leadják a jelentkezést vizsgára,nem kell hogy meglegyen az órád,az alatt az egy hét alatt befejezheted!!!

2011. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja egyébként 10 óra a rutin napi 2 órát ha számolsz az 5 nap 20 óra a forgalom azzal is ha 2 órát számolsz naponta az 10 nap az még csak 15 nap...és 15 nap alatt megvan a KRESZ és átlagban (februáron kívül) a hónapok 30,31 naposak....
2011. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, de gondolj bele hogy nem mindenki tud 1 hónap alatt közel 200e Ft-t kifizetni a jogsira, ezért csúszik minden!

Felénk addig nem adják le a vizsgára való jelentkezést míg meg nincs az óra, hisz bármi történhet addig.

2011. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz,de náluk az autósiskolában nem utólag kell fizetni,és nem egyben...
2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felénk se egyben kell fizetni, de ha 1 hónap alatt csinálod, akkor 1 hónap alatt kell a részleteket kifizetni, ami hiába részlet hiába nem, 1 hónap alatt közel 200e Ft.
2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nálunk vizsgákkal együtt 160e szóval azért az a 40e a mai világban nem kis pénz....
2011. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!