Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 740i vagy 730i E38 vélemén...

BMW 740i vagy 730i E38 vélemények, tapasztalatok!?

Figyelt kérdés

Nem érdekel ha sokat fogyaszt,öreg de szerintem gyönyörű

valami szakadtabbat vennék aztán kipofoznám vélemények ,tapasztalatok, típushibák !!! Normális kommenteket kérek,nem 1, számú autó lesz !!


2012. jan. 12. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
A lehető legrosszabb régi hülye beidegződés, hogy "veszek egy szakadtat, és olyan autót csinálok belőle, hogy húú". Ma na igénye van az embernek jól állapotra, akkor olyan autót kell venni. Sz.rból nem lehet várat építeni. Attól, hogy lefested, meg újrakárpitozod, az autó még egy rakás f.s marad.
2012. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ismernéd: www.nepitelet.hu

Nekem is az egyik kedvenc autóm. Egyszerűen gyönyörű. Ennyi idős autónál szerintem nincs értelme beszélni tipushibáról. Ha elö is jött benne akkor azt orvosolta gazdája. Vedd meg vidd el egy autószerlőhöz és mond meg neki, hogy nézze át az egész autót. Futómű, fékék, vezérlés csere... ezek felújjítása/cseréje álltalában aktuálsi szokott lenni ilyen idös autonál. Természetesen nem árt ha olyan személlyel veszed meg a kocsit aki ért is az autókhoz.

2012. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kedvencem az E38. Egy ideig szemeztem egy 735i-vel, de végül Volvo lett belőle. Mindenképp normális állapotút vegyél, ha sz@rt veszel, akkor nagyon sok elmehet mire rendbe teszed. Keress egy szépet és jót, hagy a pénztemetőt másnak.
2012. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
730i, 740i?? Benzinkutat is vegyél hozzá...
2012. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem vészes az, ha nem nyomja neki.
2012. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A benzinkutas kommentelünek köszönöm a részvételt, a népítéletet persze ismerem ott elég jókat mondanak róla
2012. jan. 13. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy akkora baromság.. Mármint, hogy szakadtat akarsz venni és kipofozni. Ha telik a kipofozásra, akkor telik jó állapotúra és sokkal jobban megérné, mintha vennél egy roncsot. A kocsi külseje tükrözi a belsejét. Szét van hajtva, meg ezernyi baja van. Rengeteg patika állapotú van, én azt vennék a helyedben, valóban gyönyörűek ezek az autók, de egy szarból nem fogsz tudni várat építeni!
2012. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 730-as felejtős (és sokak szerint a 740-es is, az elso sorozat) a 4,4 literes álom, a 735 sem rossz, de ha már V8, akkor a 4.4 a nyerő. A 728-ast is dicsérik nagyon. (Nekem egyébként az van és nagyon klassz. Amugy volt egy V12-es E31 is, de még igy sem találom gyengének.) Természetesen a V12-es is gyönyörű, ha nem első számú autonak kell olyat vennék...
2016. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!