Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » IVECO Daily, tapasztalatok...

IVECO Daily, tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én béreltem egy napra egy 2002-es Iveco Daily-t, leghosszabb-magasitott verizóból. 18 köbméteres raktér. 2,5 literes Turbo Diesel motor.


1000 km-t raktam bele egy nap alatt, minden gond nélkül vitte. Az 1000 km-ből kb 100 km Budapesten került bele. Fogyasztásmérő szerint 12,6 literből megjártuk.


Autópályán 135-el mentünk, szélzaj annyira nem volt vészes. Felhúzott ablakokkal pedig szinte csendes.

Bogarakat nagyon fogja, köszönhető ez a hatalmas homlokfelületnek.


Összességében nagyon jó autó, szerettem! :)

2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sprinter egy kicsivel jobb.

A boxer-ducato-jumper hármas viszont sokkal gyengébb! (ezek az igazi ipari hulladékok)

Az iveco jó választás de nagy motorral vedd!

2011. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
melyik évjáratot érdemes belőle meg venni, és mire kell oda figyelni, mik a gyenge pontok?
2011. dec. 13. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy 2003-as évjáratú 316cdi-vel jártam. Nagyon szerettem.

Az új változat (2007 után?) is jó választás.

A cdi érzékeny a gyenge minőségű gázolajra. (tehát magánkúton nem érdemes tankolni). Ha odafigyelsz a tanolásra, cseréled a motorolajat és hideg motorral nem bántod akkor 10x megkerüli a bolygót gond nélkül. (amúgy omv-kúton tankoltam mindig).

Ha időd engedi akkor érdemes Németországból behozni egyet a www.mobile.de-oldalról. Nincs regadó a kisteherautókra.

Ha itthon vennél akkor olyan kereskedést keress ahol több sprintert megnézhetsz testközelből.

pl---)

www.hasznaltauto.hu/partner/compact_auto-1209

2011. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer használtam egy Sprintert, és nemrég egy Iveco Dailyt, 2,3as motorral. Én nagy különbséget nem értettem, de ez egy-egy rövidebb út volt.

Használok sűrűbben egy Renault Mastert. Attól biztosan jobb az Iveco, 2006-os, amit hajtottam, de nagyon rendben volt. Mondjuk egy 6 sebességes váltót tehettek volna bele...

2013. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!