Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 gyújtás?

Simson s51 gyújtás?

Figyelt kérdés
Azt akarom kérdezni, hogy van egy simsonom direktbe összekötöttem egy rajz alapján a vezetékeket, szerencsére eredeti színű vezetékek amik kijönnek a blokkbol (bocs ha hülyeséget irok de nme nagyon értek hozzá) 4 db vazaték jön ki onnan, én eggyet rákötöttem a trafora egyet pedig az első lámpára a többit pedig ugy hagytam, de így is működik simán. Mi az a maradék kettő, azokat mire lehet használni, mert gondolom nem csak dísznek van ott, vagy esetleg az probélma, hogy így csináltam ?
2012. jan. 11. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megy akkor nem mindegy? :D A két vezeték közül egyik lesz a test (barna) amit érdemes a motor vázához kötni, másik pedig a töltő tekercs, amivel ellátsz mindent naftával az első lámpán és a gyújtáson kívül.


Rendőr megbüntet ha nincs hátsó helyzetjelző lámpád, és saját érdekedben legyen fékjelző is.

2012. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a maradék kettő, a féklámpáé és a töltésé,az enyémen sincs bekötve :)
2012. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes, választ és a töltés mire jó ?

azt mire lehet használni, a féklámpát magamtol is kitalálom :)

2012. jan. 12. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit gondolkodj és a töltésre is rájössz. Azzal lehet tölteni az akkut, amiről többek között a kürt, az index és a parkfény is tud működni, ha épp olyanja van. Csak kell hozzá feszültségszabályzó, mert anélkül eléggé érdekesen érzi magát az akku.
2012. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen közben rájöttem, köszi :)
2012. jan. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!