Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómhoz és a motoromhoz...

Autómhoz és a motoromhoz keresek csepptöltőt!?

Figyelt kérdés

Van egy motorkerékpárom és egy személy autóm is, amiket alkalmanként hónapokon át nem is használok ezért sűrűn van problémán az akkumulátorokkal. Ezért kellene egy csepptöltő amit rá rakhaton akár 1-2 hétre is a járműre, szinten tartaná az aksit és regenerálná is azt. Az autóban egy 100Ah-s aksi van ezért olyan töltő kellene ami ilyen nagyobb teljesítményre is képes.

Ki mit ajánlana???


2012. jan. 8. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ma jártam egy teszkóban, ott(is) láttam modern töltőt...ezek már érzékelik a töltöttséget...az enyémet ugyan az osonban vettem, de az is érzékeli a töltöttséget...a homasitában, vagy maszeknál is megmondják melyik mit tud...nem horror drága egyik sem...

beteszed a mororházba, helyesen rákapcsolsz az aksira, bedugod a 230 ba, aztán haddmenjen...motorháztető lecsuk, örül...csak indulásnál vedd ki :-)

2012. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkumulátort sose töltünk motortérbe...
2012. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát én ott szoktam tölteni, a motortérben... Este beállok a kertben egy hosszabbítóval beviszem a 230 V-ot a motortérhez, rá az akkutöltőt, felcsíptetem, aztán jóccakát...

Mondjuk ezeket az aksikat nem kell kinyitni meg ilyesmi töltés közben, zárt rendszerű, nem jönnek ki belőle gázok...

2015. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!