Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki nem akarja ma is...

Valaki nem akarja ma is megkerdezni hogy - akkor lehet ˝b˝ jogsival 125ös motort vezetni?

Figyelt kérdés
tegnap óta nem kerdezte meg senki......szinte már hiányzik hogy a sok értetlen 520-adjára is megkérdezze ugyanazt.....
2012. jan. 5. 13:26
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
55%

Most lehet vagy nem? :D


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért lehet? :)
2012. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lehet vezetni B-s jogsival 125-ös motort? És lehet menni egyirányú utcában forgalommal szembe biciklivel? Ugye, jövőre csak 21 éves kortól lehet majd B-re jogosítványt szerezni? És akkor hogy is van ez, hogy 18 éves korom előtt nem kaphatom meg a B-t, csak vizsgázhatok? Miután megkaptam, egy évig kell, hogy üljön mellettem valaki, akinek jogosítványa van? És elég, ha csak van neki, vagy legalább öt éves jogosítvány kell? Az okmányirodai lappal ugye már vezethetek? Ha nem, mikorra jön meg a jogosítványom? Meg én olyat is hallottam, hogy az első jogosítvány ingyenes lesz, ez igaz? Valaki meg tudná mondani, hogy hány éves kortól lehet B kategóriás jogosítványt szerezni? Jól tudom, hogy korengedménnyel már 16 éves kortól is? És ugye ha volt előtte M kategóriás, akkor már nem kell még egyszer KRESZ-vizsgát tennem? Nekem kellene egy Lada télre, játszani, azt hogy vegyem meg, hogy ne kerüljön pénzbe? Nem akarom átíratni meg műszaki sem kell rá, de azért néha szeretnék vele elmenni a szomszéd városba a diszkóba csajozni, akkor mit kell vele csinálni? Ezt ugye lehet?

(azt hiszem, ezek a szokásos kérdések errefelé :-)

Ja, nem, egy kimaradt: hogyan tuningoljam a Simsonomat/robogómat/Suzukimat/BMW-met? Én nem akarok rákölteni, chiptuning elég lesz?

2012. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Antimod ***** válasza:
72%

"Ja, nem, egy kimaradt"


Meg ez is: Milyen autót vehetek 200 ezer Ft-ból? Suzukit nem akarok, BMW, Audi érdekel!


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És legalább háromliteres motorja legyen, mert sokat járok autópályán, nem akarok a külső sávban poroszkálni 120-szal!

Ja, és üzembentartóival olcsóbb? Van valami hátránya, ha azzal veszem?

Illetve: az RS 125-ösöm 30 lóerős, de csak 125-ös. Ugye, vezethetem A1-es jogosítvánnyal? És nem lehetne a 600-as CBR-nek valahogy olyan papírt csinálni, hogy 25 kW-os legyen, mert akkor Akorl. jogosítvánnyal vezethetném. Meg hogy a forgalmiba nem lehetne azt beíratni, hogy 125-ös? É lebuknék a rendőr előtt vele? Csak mer' jó lenne a gimi előtt a legtutibb csajokat motorral felhajtani, de olyan hülye hangja van a kis CBR-nek... Meg hogy a hangját nem lehetne olyanra megcsinálni, mintha 600-as lenne?

2012. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dizus ***** válasza:
100%
És ha 17évesen van B jogsim akkor is vezethetek 125-ös motort?És este 8után motorozok,akkor mögöttem kell üljön apám,mert én nem lehetek egyedül közterületen?
2012. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd este, akkor van a csúcsforgalom... :D
2012. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizony, a kérdezők legjava most még iskolában ül... :-)
2012. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

és 400 ezer forintért mi vegyek?


Suzukit az a legmegbízhatóbb!!!!!!!!!!!!!!!( ezer felkiáltójel


Hülye suzukis!!!


Azért mert neked BMW-d van k@cs@g??!! Majd költhetsz rá!!!! ( rögtön a BMW )


Vegyél németet!!


Fapados német.. vegyél olaszt az szép!!


Macskazabáló olasz.. Vegyél japánt!! Nekünk már 145 éve az van és eddig csak egy ablaktörlő lapát kellett rá!!! Az is csak azért mert lelopták!!!!


Hülye taknyos nincs is autód, az az apádé. Amúgy meg a francia a király!!


Csigaevő francia... Nekem már minden fajta volt!!! És aszondom a német a legjobb!!! De annak se adok igazat aki ezt mondta az előbb!!!!!


Az én apám meg a nagyapám de még a nagymám meg a szomszédja mancika néni is ótóverseny sportban volt és ha én aszondom hogy az a jó akkor az a jó. na én már csak tudom !!! Oszt ennyi!!!


Kérdező kommentje

Köszönöm a válaszokat!! Akkor majd én eldöntöm!!!

2012. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!