Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell kimérni egy Simsont?

Hogyan kell kimérni egy Simsont?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már hogy "kimértem multiméterrel" miket lehet vele kimérni, és ami jobban érdekel, hogy hogyan milyen állásba kell kapcsolni a multimétert hogy mérjen.

Pl: tekercseket hogyan kell, mert gondolom más feszültség esik rajtuk így lehet őket megkülönböztetni valaki légyszi írja le ezeket. Meg így mindent hogy még miket lehet kimérni valamit egy simsonon. Köszönöm előre is.


2012. jan. 3. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, úgy látom te is már a mai idők túlbonyolított gondolkodásával rendelkezel.

Egy ilyen egyszerű régi járgányhoz nem kell más csak egy próbalámpa!

Ne bonyolítsd, azt amit nem szükséges! Ha magadnak dolgozol nem tudsz többet elszámolni a hókuszpókuszokért!

:D

2012. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hozza tennem hogy meg az sem mindig kell... pl a gyujtopipaba bedugod az ujjad es kezzel forgatva a lendkereket maris erzed az izmodba a luktetest pl...de a toltotekercs mukodeset sem bonyolultabb ellenorizni mert a Simonak van sajat vilagitasa es egybol meglatod ha a toltotekercsre kapcsolnad...de meg az sem kell mivel tudjuk a toltes karakterisztikajat tekintve lehet: U, I, U-I, W, W-U-I ha jol emlekszem, ne de ebbo ra lehet jonni a teljesitmeny viszonyokra(szemre latod hogy a vilagitas tekercs huzalja vastagabb a csevetesten nem is kicsit)

Vagyis Bazi egyszeru En magam is muszer nelkul javitottam nincs ra szukseg csak jozan paraszti esz.

2012. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!