Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régen 1 PB gázpalackkal, hány...

Régen 1 PB gázpalackkal, hány kilométert lehetett elautózni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyit ma ... :o)

Egy 1400cm3-es 7-8,egy 5000cm3-es 20 litert kér belőle,vagyis előbbivel kb.300,utóbbival cca. 100 kilométert tudsz megtenni egy 22 kilós palackból.

2012. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régen Ladákban volt a leggyakoribb(persze nem legálisan). Nekünk Zastavában volt,de a mai autóknak talán más a fogyasztása! Nekem most egy Suzukim(1.3) van.Ott van a benzin ára ,h gondolkodom a régi mogyot beletenni,mert a legális gáz nagyon drága volna!
2012. jan. 3. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy eldugott hegyi faluban lakom,itt minden második házban van egy rendszám nélküli UAZ,zömmel PB palackkal hátul ...

A mostani gázszettek valóban drágák,2-400 ezer közti az áruk.

A "legolcsóbb" megoldás ha eladod az autódat (esetleg cseréled ráfizetéssel) és kerítesz egy olyat amibe valaki már belerakatta a gázszettet - hivatalosan.

Akad pár érdekes a hahun,szinte a gáz áráért-csak egy-két példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Hajrá !

:)

2012. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom tesó de azt tudom hogy régen 1 pb gázpalackkal 2 disznót megperzseltünk :DD de még most is :'DD
2012. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nagyzolj tesó,kinek telik manapság két disznóra ?! Ha meg politikust pörzsölsz becsuknak! :o)
2012. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az előtted szólónak igaza van,mert régen 2db 250kg vágtunk ,ma 2db 120kg-ost.........de ha lehetne valaki megírhatna egy konkrét választ is:)!
2012. jan. 5. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam az első,a harmadik és az ötödik is ...

Mit szeretnél ennél konkrétabb válaszokként??

2012. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!