Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel rosszabb a tüzelö...

Mivel rosszabb a tüzelö gázolaj (piros dizel) a rendes gázolajtol? Lehet ezt autóba tankolni? Teljesitménybeli külömség jelenkezik? Esetleg baja a motornak lehet?

Figyelt kérdés

2011. dec. 30. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs benne adalék
2011. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
én azt tankolok a kocsimba 3hónapja semmi változás opel astra 1.7td,ismerös golf3 1.9tdi már 1 éve avval megy.milyen kocsid van?mennyiért szerzed a fűtőolajat?
2011. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Opel astra G dli 2,0. 0,92euro literje. Ezert erdekel engem, hagy az ár külömbség neme a minőség rovására megy.
2011. dec. 30. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
milyet szoktál tankolni amúgy?euro dizelt vagy sima D2 est?nekem ha olyan kocsim lenne nem biztos,hogy mernék tankolni mert euro 3as a motorja,esetleg felesbe,kérd ki a szerelőd véleményét,nekem is ő mondta,hogy nyugodtan használjam.nálunk is annyiba kerül.
2011. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most buktak le épp üzletemberek akik a saját kutjaikon gázolaj helyett ezt árulták ugyhogy nemhiszem hogy sok baja lenne
2011. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet egyáltalán még itthon tüzelőolajat kapni?
2011. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolso: ha elolvasád rendesen a kérdező euroba irta az árat vagyis gondolhatod hogy nem itthon akarja venni...
2011. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!